Як знайти збережені паролі Wi-Fi на вашому ПК Windows 10

Дуже часто буває, що в будинку до мережі Wi-Fi підключений один ноутбук, а сам пароль ніхто не пам'ятає. У сьогоднішній статті розглянемо як побачити пароль мережі Wi-Fi на пристрої, який до неї підключено або підключено.

Також ви можете подивитися стару інструкцію "Що робити, якщо ви забули Wi-Fi пароль", в ній крім пошуку пароля на пристрої ще описаний спосіб пошуку пароля в самому роутері.

Побачити пароль до Wi-Fi мережі підключеної в даний момент.

Якщо ви хочете подивитися пароль на пристрої, який в даний момент знаходиться у мережі Wi-Fi:

1.  Відкрийте "Центр управління мережами і загальним доступом": один із способів - в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + r) введіть команду  control.exe / name Microsoft.NetworkAndSharingCenter   і натисніть клавішу Enter.

2. З правого боку біля "Підключення" натисніть лівою клавішею миші на активне підключення.

3. Відкрийте "Властивості бездротової мережі".

4. У вкладці "Безпека" поставте галочку в поле "Відображати вводяться значки". Біля "Ключ безпеки мережі" ви побачите пароль до підключеної бездротової мережі.

Побачити пароль Wi-Fi мережі, яка в даний момент поза зоною.

Якщо ви підключалися до якоїсь бездротової мережі, яка в даний момент знаходиться від вас далеко і ви не можете до неї підключитися. Або якщо ви підключені до однієї мережі, а паролі потрібно подивитися на інші мережі, до яких ви вже підключалися на цьому пристрої:

1. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора: один із способів - натиснути на меню "Пуск" правою кнопкою миші і вибрати "Командний рядок (Адміністратор)".

2. Введіть команду   netsh wlan show profiles  і натисніть клавішу Enter. Ви побачите назву всіх збережених бездротових мереж.

3. Введіть команду  netsh wlan show profile "названіевашейсеті" key = clear   і натисніть клавішу Enter. Замість  названіевашейсеті  введіть ту мережу до якої потрібно відобразити пароль. Біля "Параметри безпеки" навпроти "Зміст ключа" буде відображатися пароль.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂