Приховати кнопку "Показати робочий стіл" з панелі завдань Windows 10

На панелі завдань в самому краю справа знаходиться кнопка "Показати робочий стіл", вона невеликих розмірів і нею мало хто користується, а багато хто взагалі її не помічають. Якщо натиснути на неї - всі програми будуть згорнуті і ви побачите робочий стіл. Також згорнути всі додатки, щоб побачити робочий стіл, ви можете натиснувши клавіші Win + D. У сьогоднішній статті ми розглянемо як прибрати кнопку "Показати робочий стіл" з панелі завдань в Windows 10.

1. Перейдіть по посиланню rammichael.com/7-taskbar-tweaker => натисніть на 7tt_setup.exe. Дані дії завантажують на ваш комп'ютер невелику утиліту для настройки панелі задач 7 + Taskbar Tweaker. З її допомогою можна проводити різні налаштування панелі в Windows 7, 8 і 10.

2. Відкрийте скачаний файл => встановіть програму і в кінці установки приберіть прапорець з "Запускати програму при старті системи", натисніть на "Готово".

3. Коли програма запуститься, поставте прапорець біля "Приховати кнопку показу раб.стол". Кнопка "Показати робочий стіл" відразу пропаде з панелі завдань, і якщо ви захочете в майбутньому її повернути - потрібно знову запустити дану програму і прибрати прапорець. Можете закривати додаток.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂