Як скинути пароль в Windows

Нещодавно довелося скидати пароль в Windows XP, додаток, яке я використовував раніше не захотіло завантажуватися, швидше за все через старість обладнання. Спробував новий спосіб і він спрацював, потім спробував його в Windows 7 і 10, він також спрацював. У сьогоднішній статті розглянемо як скинути забутий пароль в Windows.

Також вам можуть допомогти раніше написані інструкції: "Як скинути пароль облікового запису в Windows 10" - за допомогою даної інструкції ви можете скинути або змінити пароль без стороннього програмного забезпечення (також описано як відновити доступ, якщо ви входите в систему за допомогою облікового запису Майкрософт ); Забули пароль Windows? - якщо у вас є інсталяційний диск системи, ви можете використовувати даний спосіб; Як відновити пароль Windows без установочного диска - скидання пароля за допомогою Offline NT Password & Registry Editor. У цій статті ми будемо використовувати Windows PE і програму Password Changer.

Прибрати пароль в Windows

Для скидання пароля даними способом вам потрібна флешка або диск. Також завантажимо Windows 7 PE Compact від Flibustier (Morphius71rus). На вашому комп'ютері повинен бути встановлений uTorrent.

1.  Знайдіть і скачайте на будь-якому торрент трекер Windows 7 PE Compact від Flibustier (Morphius71rus), я скачував на rutracker.org, але там потрібна реєстрація. Вибираємо на rutracker.org  Завантажити .torrent

2. Відкрийте скачаний файл.

3. Виберіть папку в яку завантажувати образ Windows 7 PE Compact і натисніть "Так".

4. Коли образ завантажиться, вам потрібно буде його записати на диск або флешку. Якщо у вас є порожній диск і немає флешки, то натисніть на скачаний образ Windows 7 PE Compact правою клавішею миші та виберіть "Записати образ диска" => далі дотримуйтесь інструкцій.

  Якщо ви будете використовувати флешку, для запису на неї образу будемо використовувати утиліту Rufus. Зайдіть на сайт rufus.akeo.ie => трохи нижче напису "Завантажити" натисніть лівою клавішею миші по напису Rufus 2.12 (928 Кб). Вставте флешку в комп'ютер, і збережіть з неї всю потрібну інформацію, далі з неї все буде затерто.

Відкрийте скачаний файл.

Перевірте, щоб під написом "Пристрій" була обрана флешка. Натисніть на значок диска.

У вікні, виберіть завантажений раніше образ Windows 7 PE Compact і натисніть "Відкрити".

Натисніть "Старт".

Перед вами вискочить попередження, що вся інформації з флешки буде знищена. Якщо ви вже скинули з неї все необхідне - натискайте "ОК".

Коли зелена лінія дійде до кінця і напише "Готово", натисніть на "Закрити".

5.  Вставте диск або флешку в комп'ютер де потрібно скинути пароль і вимкніть його. Тепер потрібно включити комп'ютер і вибрати завантаження з флешки (диска), на деяких комп'ютерах Boot Menu (для вибору з чого завантажуватися) з'являється якщо ви при включенні комп'ютера натиснути клавішу Esc, на інших комп'ютерах потрібно натискати F11 при включенні. Якщо ви не знаєте яку клавішу натискати, щоб при включенні комп'ютера з'явилося вікно вибору пристрою для завантаження - знайдіть свій пристрій в інструкції Як увійти в BIOS і вибрати завантаження з флешки. Дуже часто при включенні комп'ютера пишеться, яку кнопку натискати, щоб з'явилося меню вибору пристрою. Коли потрапите в меню вибору, виберіть флешку (диск) і натисніть Enter.

6. Якщо вибір зроблений правильно - перед вами виникне напис  press any key to boot from  і йтимуть точки, потрібно натиснути будь-яку клавішу на клавіатурі, якщо ви не встигнете натиснути - почне завантажуватися встановлена Windows, і доведеться знову перезавантажувати комп'ютер і вибирати завантаження з диска (флешки).

Спочатку з'явиться внизу лінія і почнеться завантаження файлів, потім з'явиться порожній робочий стіл.

7.   Ведіть миша в ту сторону де повинен знаходиться меню "Пуск" і перед вами з'явиться меню вибору різних утиліт. Виберіть  Password => Password Changer.

8.  Точку потрібно поставити біля  Search for MS SAM Database on all hard disks and logical drivers ,  після чого натисніть "Далі".

9.   Ще раз натисніть "Далі".

10. Виберіть обліковий запис, для якої ви хочете прибрати пароль і натисніть "Далі".

11. Поставте галочку в полі  Clear this User's Password  і натисніть  Save.

Натисніть "Так".

Натисніть "ОК".

У лівому меню виберіть "Завершення роботи" і "Вимкнення".

Тепер витягайте флешку (диск) і завантажуйте Windows, пароль до обраної в інструкції облікового запису у вас питати не буде. На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂