Оновлення прошивки Gigabyte Gsmart T4

Нещодавно принесли телефон Gsmart T4, який страшенно глючил, і допоміг звичайний скидання до заводських установок, але по ходу розмови знайшли нову версію прошивки і оновили апарат. З цього, якщо у вас є потреба скинути настройки на Gsmart T4 до заводських, або є бажання оновити свій апарат - читайте сьогоднішню статтю 🙂

Скидання до заводських налаштувань Gsmart T4:

1 . Зберігаємо всі дані собі на комп'ютер, адже при скиданні налаштувань частина їх може пропасти;

2 . Вимикаємо телефон;

3 . Натискаємо і утримуємо кнопку збільшення звуку вгору, не відпускаємо кнопку і натискаємо кнопку включення телефону. Повинно з'явитися наступне вікно (тепер кнопки можна відпускати)

Оновлення прошивки Gigabyte Gsmart T4

4 . Клавішею гучність вгору ви пересуваєтеся по меню, а клавішею гучність вниз - вибираєте потрібний пункт. З цього, якщо вам потрібно скинути телефон до заводських налаштувань - вибираємо за допомогою клавіші "гучність вгору"  wipe data / factory reset  і натискаємо кнопку "гучність вниз"

5 . Тепер потрібно перезавантажити телефон, вибравши  reboot system now.

Налаштування скинуті, після перезавантаження телефону вам запропонує заново його налаштувати.

Оновлення прошивки в телефоні Gsmart T4:

1 . На сайті gigabyte викачуємо одну з двох запропонованих прошивок. Перед прошивкою телефону переконайтеся, що він повністю заряджений !!!

Оновлення прошивки Gigabyte Gsmart T4

2. Скачаний архів розпаковуємо, і отриманий файл GBC_update.zip скидаємо на microSD карту (ну ви зрозуміли, на карту пам'яті в телефоні 🙂) Скидати файл в корінь, тобто не потрібно його ховати в папки;

3. Повторюємо три пункти з інструкції щодо скидання телефону до заводських налаштувань (тобто вимикаємо телефон, утримуючи клавішу гучність вгору натискаємо кнопку включення телефону);

4 . У меню вибираємо  apply update from sdcard  (нагадую, що по меню переміщаємося за допомогою кнопки "гучність вгору", а вибираємо потрібне за допомогою кнопки "гучність вниз")

Оновлення прошивки Gigabyte Gsmart T4

5.  Шукаємо файл GBC_update.zip і вибираємо його

Оновлення прошивки Gigabyte Gsmart T4

6 . Чекаємо поки оновиться

Оновлення прошивки Gigabyte Gsmart T4

7 . Після поновлення перезавантажуємо телефон, вибравши  reboot system now.

8 . Після того як телефон перезавантажиться - рекомендують зайти в налаштування телефону і виконати скидання налаштувань.

На сьогодні все, якщо знаєте інші прошивки, або способи - пишіть коментарі! Удачі вам 🙂