Як додати посилання в меню Пуск Windows 10

Є сайти на які ми заходимо кожен раз при відкритті браузера, їх можна для зручності: додати в закладки браузера; встановити щоб вони відкривалися кожен раз при відкритті браузера; а можна додати посилання на них на робочий стіл або в меню пуск. Сьогодні опишемо процедуру додавання посилання на сайт в меню Пуск або на робочий стіл в Windows 10.

Додавання посилання за допомогою Microsoft Edge

Microsoft Edge це вбудований браузер в Windows 10, і з його допомогою додати посилання на сайт в меню "Пуск" простіше простого. Спочатку потрібно відкрити сайт або сторінку, яку ви хочете бачити в меню Пуск, за допомогою Microsoft Edge => потім справа вгорі виберіть три точки => натисніть лівою клавішею миші на "Закріпити сторінку на початковому екрані".

Таким простим способом ви додасте будь-яку сторінку в меню Пуск.

За допомогою іншого браузера

Якщо з якихось причин ви не хочете скористатися вбудованим браузером і вам потрібно додати якусь посилання в меню Пуск - потрібно відкрити потрібну сторінку за допомогою вашого браузера => після того як сторінка повністю завантажиться наведіть стрілку миші в початок адресного рядка на лист ( як на малюнку) => натисніть ліву кнопку миші і не відпускаючи її тягніть сторінку на робочий стіл => на робочому столі відпустіть ліву кнопку миші, після чого там має з'явитися ярлик для сторінки.

На робочому столі знайдіть з'явився ярлик => натисніть на нього правою клавішею миші => виберіть "Копіювати".

Натисніть клавіші Win + R, щоб з'явилося меню виконати.

Напишіть команду  shell: programs  і натискаємо "ОК"

У вікні в порожньому місці натисніть правою клавішею миші та виберіть "Вставити".

У списку програм з'явиться ваш ярлик-сторінка.

Після зробленого вище - даний ярлик сховається в списку "Всі додатки". Знайдіть ваш ярлик в списку програм. Наведіть стрілку миші на ярлик => натисніть ліву кнопку миші і не відпускаючи кнопку тягніть ярлик в плитку з правого боку => в потрібному місці відпустіть ліву клавішу.

З даних прикладів слід, що витягнути ярлик-сторінку в меню Пуск на багато простіше з вбудованого браузера, але все ж можливо і з інших браузерів 🙂 Якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі вам!