Timbre: редагування аудіо і відео на Android

На всіх пристроях Android інструменти для редагування відео або аудіо файлів базові, або взагалі недоступні. У магазині Google Play знаходяться сотні додатків, які дозволяють редагувати відео або аудіо на пристроях Android. Багато з них містять мало інструментів, частина їх заповнена рекламою, а деякі взагалі не працюють. Є дуже зручне і безкоштовний додаток для пристроїв Android, яке дозволяє редагувати аудіо або відео безпосередньо на пристрої, воно називається Timbre.

Щоб встановити додаток, його потрібно знайти в Google Play => натиснути на "Встановити" => прийняти необхідні дозволи => відкрити з з'явився ярлика.

У вікні програми ви побачите два основні розділи аудіо та відео, для кожного розділу перераховані різні інструменти:

  • Вставити  - дозволяє вибрати і об'єднати кілька аудіо або відео файлів. Натиснувши на "Вставити" ви побачите "+", натискаючи на нього ви можете вибирати будь-які аудіо або відео файли на пристрої, нижче плюса є значок, який дозволяє об'єднати вибрані файли.
  • Вирізати  - дозволяє вам відрізати частину обраного аудіо або відео файлу і зберегти результат на пристрій.
  • Конвертувати  - дозволяє конвертувати аудіо та відео файли в різні формати. Відео можна конвертувати в mp4, avi, mkv, flv і mov. Аудіо в mp3, wav, flac, m4a, aac і ogg.
  • Виключити  - за допомогою даного інструменту можна видалити частину відео або аудіо, і зберегти залишився фрагмент собі на пристрій.
  • Розділити - дозволяє розділити аудіо або відео файл на дві частини.
  • Бітрейт -  використовується  для зміни вихідного бітрейта обраного аудіо файлу.
  • Видалити аудіо  - за допомогою даного інструменту ви можете видалити аудіо з відео файлу.
  • Відео в аудіо  - перетворює відео в аудіо файл.

Вибираючи будь-який з інструментів ви потрапляєте у вікно, де потрібно вибрати файл для обробки. Після вибору файлу відбувається потрібну дію, час виконання заданих дій залежить від вашого пристрою й обсягу обраного файлу.

Timbre обробляє файли у фоновому режимі, що дозволяє використовувати інші додатки або функції пристрою під час перетворення. По закінченню виконання заданих вами дій, ви отримаєте повідомлення.

Загалом, рекомендуємо скористатися даним додатком, якщо ви знаєте інші корисні додатки або у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂