Додати годинник з декількох часових поясів в Windows 10

У сьогоднішній статті розглянемо як додати годинник з декількох часових поясів в Windows 10.

Дана інструкція може знадобиться Вам, якщо ваші друзі або родичі їздять в інші країни, а ви їм періодично телефонуйте і хочете знати скільки у них час в цей момент. Або може ви часто подорожуєте, сьогодні в одній країні, а завтра в інший. Витратьте хвилину часу і наводячи курсор миші на годинник в панелі завдань ви будете бачити час з різних часових зон.

1.  Відкрийте меню "Пуск".

2. Зайдіть у "Час і мова" => з лівого боку виберіть "Дата і час", з правого боку відкрийте "Годинники для різних часових поясів".

3. Поставте галочку в полі "Показати цей годинник", в рядку нижче обраний часовий пояс використовується в даний момент, ви ж можете його змінити або залишити - це будуть перші години. У рядку "Ім'я, що відображається" напишіть ім'я для даного годинника.

4. Поставте галочку в полі "Показати цей годинник", в рядку нижче, а також часовий пояс для другий годинник і нижче в рядку "Ім'я, що відображається" напишіть ім'я для другий годинник, після чого натисніть "ОК".

Тепер якщо натиснути лівою клавішею миші на годинник, ви побачите час з декількох часових поясів. Також, щоб побачити час з різних часових поясів (заданих в цій інструкції) - просто наведіть курсор миші на годинник в панелі завдань.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або просто у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂