Як записати телефонний дзвінок на Android

У сьогоднішній статті розглянемо як записати дзвінок на Android.

Пам'ятаю перший мій телефон був з функцією запису дзвінків, причому можна було записувати дзвінки вибірково і без потреби платити за додаток або дивитися рекламу. На зміну звичайним телефонам прийшли смартфони, які містять безліч функцій, але для їх роботи часто потрібно встановити якийсь додаток. Якщо додаток безкоштовне, то воно обов'язково буде показувати вам рекламу і пропонувати скористатися додатковими можливостями купивши програму. У сьогоднішній статті розглянемо дві програми для запису дзвінків, обидві можна використовувати безкоштовно, але всі вони показують рекламу і одна з них пропонує купити повну версію програми для використання всіх можливостей.

  Записувати дзвінки за допомогою "Запис дзвінків".

Якщо ви зайдете в Google Play і в рядку пошуку введете "Запис дзвінків" - ви побачите безліч додатків для даних цілей. Одне із запропонованих програм - безкоштовний додаток "Запис дзвінків". Зайдіть на його сторінку в Google Play і натисніть на "Встановити" => у вас запросить перелік дозволів, натисніть "Прийняти".

За замовчуванням додаток відразу ж почне працювати і всі вхідні або вихідні дзвінки будуть записані. Під час дзвінка ви побачите значок у верхній панелі повідомлень.

Опустивши панель ви, побачите напис "Реєстратор дзвінків. Запис ...", якщо натиснути на даний рядок - запис буде зупинена.

Всі записані дзвінки можна подивитися відкривши програму. Тут ви побачите від кого або кому був дзвінок і його тривалість.

Після натискання на дзвінок почнеться його прослуховування.

Також ви можете налаштувати деякі параметри програми, зайшовши в настройки вгорі праворуч.

Натиснувши на "Включити реєстратор", ви можете вимкнути або включити програму. У цьому ж вікні ви можете включити або виключити запис вихідних дзвінків. Нижче ви можете вимкнути або включити запис вхідних дзвінків, ще нижче ви можете вибрати контакти для яких не буде вестися запис дзвінків. Також в настройках є можливість включити запит коду доступу під час запуску програми.

За замовчуванням запис дзвінків ведеться в форматі. amr, ви ж можете вибрати  .mpg, .mp3, ogg.

Мінуси: папка для записів створюється у внутрішній пам'яті і немає можливості її перенести; показується реклама внизу додатки, іноді на весь екран; немає можливості викликати запис дзвінка після натискання певної кнопки.

Плюси: можна вибрати, щоб записувалися тільки вхідні або вихідні дзвінки; можна вибрати контакти, дзвінки яких записувати не потрібно (хоча краще б була можливість вибрати контакти, які потрібно записувати); можна змінити формат запису.

Записувати дзвінки на Android за допомогою ACR

Цей додаток містить на багато більше можливостей ніж попереднє. Ви також можете: відключити (включити) запис вихідних або вхідних дзвінків; змінити формат запису (3GP, AMR, FLAC, Flac-hq, mp3, mp3-hq, mp4, mp4- hq, ogg, ogg-hq, wav, wav-hq); вибрати контакти запис яких проводити не потрібно. Плюс тут додані налаштування, яких немає в додатку "Запис дзвінків", а саме: ви можете змінити папку для записуваних файлів; ви можете налаштувати автоматичне видалення файлів через певну кількість днів; вибрати, щоб запитувало кожен раз після дзвінка видалити або зберегти запис; вибрати на скільки секунд затримувати початок запису; налаштувати автоматичне видалення записів коротких дзвінків; змінити фон; відключити (включити) показ повідомлення або іконки і багато іншого.

На сторінці додатка в Google Play натисніть на "Встановити".

Прийміть список дозволів.

Перед першим запуском програми прочитайте все і поставте галочки в усі поля, натисніть на "ОК".

За замовчуванням всі вхідні і вихідні дзвінки записуватимуться автоматично, під час дзвінка ви будете бачити значок програми вгорі в області сповіщень.

Запис дзвінка можна зупинити, опустивши область повідомлень і натиснувши на "Зупинити запис".

Відкривши додаток ви побачите список всіх записаних дзвінків, зможете їх відкрити і прослухати. Також ви можете додати замітку до запису, поділитися даним записом або додати даний контакт в виключення.

Зайшовши в додаток і натиснувши на три паралельні лінії зліва вгорі ви потрапите в меню, тут ви можете налаштувати додаток на свій розсуд. Крім безкоштовних можливостей (описаних вище), є налаштування, які можна використовувати тільки при покупці програми. Програма коштує близько 1.10 $, заплативши цю суму ви зможете: налаштувати, щоб запис дзвінків проводилася в хмарне сховище; вибрати контакти, дзвінки від яких потрібно записувати; більше не буде присутній реклама та багато іншого.

 

Під час користування даним додатком мінусів не виявлено.

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення або ви знаєте інші способи - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂