Змінити ім'я папки профілю користувача в Windows 10

При першому вході в систему для облікового запису створюється папка профілю C: \ Users \ "ім'я користувача". Дана папка містить настройки облікового запису: фон робочого столу, налаштування звуку, покажчик і т.д. Також в папці профілю знаходяться папки: Контакти; Робочий стіл; документи; завантаження; Вибране; посилання; музика; OneDrive; зображення; Збережені ігри; Пошук; Відео і т.д. У сьогоднішній статті розглянемо як змінити ім'я папки профілю будь-якого користувача в Windows 10.

При зміні імені папки профілю не змінюється ім'я облікового запису. Дані зміна потрібно проводити користувачем володіє правами адміністратора.

1. Якщо ви увійшли в систему під користувачем для якого потрібно змінити назву папки профілю - вийдіть із системи і зайдіть в неї під іншим користувачем. Якщо у вас немає іншого облікового запису - ви можете включити вбудовану обліковий запис адміністратора і увійти під ним.

2. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора: один із способів - натиснути на меню "Пуск" правою кнопкою миші і вибрати "Командний рядок (адміністратор) з меню.

3. Введіть команду  wmic useraccount get name, SID і натисніть клавішу Enter. Навпаки облікового запису для якої потрібно змінити ім'я папки профілю написаний SID, він знадобиться вам в п'ятому пункті.

4. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду regedit і натисніть клавішу Enter.

5. Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ ProfileList \. У ProfileList знайдіть SID з третього пункту. Наприклад в третьому пункті навпроти користувача Sa написаний SID S-1-5-21-1259121305-2442189435-1501972763-1016, вибираємо його в ProfileList. У правій панелі відкрийте параметр  ProfileImagePath.

6.  Ім'я папки профілю знаходиться після C: \ Users \, ось його можна міняти на те, що ви хочете. Наприклад у нас в поле "Значення" написано C: \ Users \ Sa, значить ім'я папки профілю Sa, ми її хочемо змінити на Sa2 => не чіпаємо C: \ Users \ і після нього пишемо Sa2, вийшло C: \ Users \ Sa2 => натискаємо на "ОК", в редакторі реєстру ми вказали, що ім'я папки профілю Sa2.

7. Відкрийте провідник і перейдіть по шляху C: \ Users (C: \ Користувачі) => на папку профілю яку потрібно перейменувати натисніть правою клавішею миші та виберіть "Перейменувати".

8. Змініть поточне ім'я папки профілю на те ж саме, що ви вказали в редакторі реєстру. У нашому прикладі ми міняємо ім'я на Sa2 і натискаємо клавішу Enter.

Тепер ви можете закрити редактор реєстру і провідник, ім'я папки профілю вже нове. На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂