Як відключити автоматичне підключення до бездротової мережі в Windows 10

Якщо ви при першому підключення до мережі Wi-Fi не прибрали галочку з "Подключаться автоматично" - Windows буде автоматично підключати ваш пристрій до даної мережі, коли воно буде в радіусі дії цієї мережі. Ви можете відключити автоматичне підключення до мережі Wi Fi, при цьому Windows буде пам'ятати пароль і ви зможете до неї підключатися вручну. У сьогоднішній статті розглянемо різні способи як відключити автоматичне підключення до мережі Wi-Fi в Windows 10.

  Відключити автоматичне підключення до мережі Wi-Fi при підключенні

Коли ви в перший раз підключаєтеся до певної бездротової мережі - біля "Підключитися" стоїть галочка на "Подключаться автоматично", якщо ви її залишите - ваш пристрій буде підключатися до даної мережі автоматично, якщо ви її заберете - підключатися до даної мережі в наступний раз потрібно буде вручну. Вручну - це не означає, що потрібно знову вводити пароль, ви просто натиснете на "Підключитися" і мережа буде підключена.

Якщо ви вже підключилися до мережі і не прибрали галочку з "Подключаться автоматично" => натисніть лівою клавішею миші на значок мережі в панелі завдань => натисніть на мережу до якої не хочете підключатися автоматично і виберіть "Відключити".

  Відключити автоматичне підключення до бездротової мережі в параметрах системи

1. Натисніть на значок мережі в панелі завдань правою клавішею миші та виберіть "Відкрити" Параметри мережі та Інтернет "(або зайдіть в меню" Пуск "=>" Параметри "=>" Мережа та інтернет ") => з лівого боку виберіть Wi -Fi => з правого боку натисніть на бездротову мережу до якої ви не хочете, щоб ваш пристрій підключався автоматично.

2. Біля "Подключаться автоматично в радіусі дії" натисніть на перемикач, щоб він став в положення "Вимкнути.". Закрийте вікно з настройками системи.

  Відключити автоматичне підключення до мережі Wi-Fi в мережевих підключеннях

1.  У рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  ncpa.cpl і натисніть клавішу Enter.

2.  Відкрийте "Безпровідну мережу" (натисканням по ній подвійним клацанням лівої кнопки миші).

3. Натисніть на "Властивості бездротової мережі".

4. Приберіть галочку біля "Подключаться автоматично, якщо мережа в радіусі дії", натисніть на "ОК".

  Відключити автоматичне підключення до бездротової мережі в командному рядку

1. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора: один із способів - натисніть на меню "Пуск" правою клавішею миші та виберіть "Командний рядок (адміністратор)".

2. Введіть команду  netsh wlan show profiles і натисніть клавішу Enter.

3. Подивіться і запам'ятайте точну назву бездротової мережі, яку ви хочете налаштувати. Введіть команду  netsh wlan show profile "ім'я мережі"  і натисніть клавішу Enter (виділене червоним замініть на назву мережі, яку потрібно налаштувати). Наприклад, я хочу щоб моє пристрій не вдалося підключитися до мережі PenTh0u $ автоматично, потрібно ввести команду netsh wlan show profile "PenThou $" і натиснути клавішу Enter. В результаті ви побачите дана мережа налаштована на автоматичне підключення або на ручне.

4. Щоб ваш пристрій не вдалося підключитися до обраної мережі автоматично - введіть команду  netsh wlan set profileparameter name = "ім'я мережі" connectionmode = manual  (замінивши виділене червоним на назву своєї мережі) і натисніть клавішу Enter. Наприклад, я хочу щоб моє пристрій не вдалося підключитися до мережі PenTh0u $ автоматично, потрібно ввести команду netsh wlan set profileparameter name = "PenTh0u $" connectionmode = manual і натиснути клавішу Enter.

Після виконання команди можете закрити вікно командного рядка.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂