Як налаштувати групові політики для конкретних користувачів

Групові політики є потужним інструментом для управління комп'ютером. З його допомогою можна вирішувати запуск тільки певних програм, відключати автоматичне оновлення Windows, приховати особисту інформацію на екрані входу і багато іншого. Але що робити, якщо ви хочете налаштувати групові політики для інших користувачів комп'ютера? Про це поговоримо в сьогоднішній статті. Один мінус в групових політиках - вони недоступні для користувачів домашніх версій Windows.

Групові політики діляться на: "Конфігурація комп'ютера" - містять правила застосовуються незалежно від того, який користувач увійшов в систему (тобто для всіх користувачів даного комп'ютера); і "Конфігурація користувача" - містить правила, які застосовуються до конкретних користувачам. Якщо ви запустите групові політики під своїм користувачем, то всі налаштування будуть стосуватися і його, а вам потрібно налаштувати політики для інших користувачів комп'ютера. Для цього будемо використовувати консоль управління Майкрософт.

У рядку пошуку введіть команду  mmc.exe  (або в меню виконати введіть дану команду і натисніть Enter)

Відкриється вікно "Контролю облікових записів користувачів" - натисніть "ОК"

Далі в консоль потрібно додати нову оснастку для редагування групових політик. Натискаємо на "Файл" в лівому верхньому кутку і в меню вибираємо "Додати або видалити оснастку"

З лівого боку у колонці "Оснащення" виберіть "Редактор об'єктів групової політики" і натисніть "Додати"

Тепер потрібно вибрати об'єкт, групові політики якого ви хочете міняти. Можна інший комп'ютер, або той же комп'ютер але інші користувачі. Натискаємо "Огляд"

Якщо ви хочете керувати груповими політиками іншого комп'ютера - потрібно внести зміни в першій вкладці, якщо іншими користувачами на цьому ж комп'ютері - перейдіть у вкладку "Користувачі" і виберіть користувача, групові політики якого ви хочете міняти. Також можна вибрати групу користувачів, наприклад якщо інші користувачі комп'ютера, не адміністратори, то і вибір потрібно зробити "Чи не адміністратори" і натиснути "ОК". Можна додати оснащення для управління груповими політиками інших користувачів, і додавати їх можна скільки захочете.

в наступному вікні натисніть "Готово"

Натискаємо "ОК"

У головному вікні консолі ви побачите додану оснащення, щоб зберегти її і відкривати по потребі - зайдіть в "Файл" і виберіть "Зберегти як". Придумайте назви для цієї консолі, а також виберіть місце для збереження (якщо не міняти місце, то запускати потрібно як і на початку консоль, потім заходити в "файл" і вибирати потрібну оснащення з меню; а якщо виберіть наприклад зберегти на робочий стіл, то з'явиться ярлик, запускаючи який ви завжди будете бачити потрібну оснащення).

Ось і все, тепер кожен раз коли ви захочете змінити групові політики для конкретних користувачів - відкривайте збережену в попередньому пункті консоль, і змінюйте групові політики. Вони будуть змінюватися тільки для тієї групи, яку ви вказали при виконанні даної інструкції.

Щоб змінювати групові політики для всіх - то запускайте групові політики звичайним способом. На сьогодні все, якщо є доповнення -пише коментарі! Удачі Вам 🙂