Як зупинити автоматичне завантаження Windows 10 в Windows 7 або 8

Майкрософт автоматично завантажує операційну систему Windows 10 на комп'ютера з Windows 7 або 8, причому у вас не питають хочете ви цього чи ні ...

Поки ніхто не говорить, що на комп'ютера з Windows 7 або 8 буде автоматично встановлюватися Windows 10, але все ж вони завантажують приблизно 3 Гб інсталяції нової операційної системи, яке займає місце на диску, та й якщо у вас платний обмежений інтернет - це не буде вам в радість ...

Як заявили в Майкрософт: «Для тих хто вибрав автоматичне отримання оновлень через служби Windows Update, ми допомагаємо клієнтам підготувати свої пристрої для Windows 10, завантаживши файли, необхідні для майбутньої установки.»

Простіше кажучи: користувачі, які використовують автоматичне оновлення - отримали на свій комп'ютер інсталяцію Windows 10, хотіли вони цього чи ні.

Стаття оновлена ​​в травні 2016: доданий другий варіант відключити завантаження і повідомлення Windows 10 за допомогою додаткового ПЗ, яке не містить нічого зайвого і не вимагає установки! Якщо хочете переходите відразу до нього, пропускаючи перший варіант.

Відключити завантаження Windows 10 легкий шлях

Простий спосіб позбутися від значка «Отримати Windows 10» і відключити завантаження інсталяції Windows 10 c допомогою безкоштовної утиліти Панель управління GWX.

Завантажуєте і встановлюєте утиліту => запускаєте ярлик даної програми з робочого столу => у вікні ви зможете побачити: запущене у вас додаток пропонує оновитися до Windows 10 чи ні, також є папка з інсталятором Windows 10 чи ні, включені оновлення Windows чи ні. І найголовніше, за допомогою цього додатка ви зможете:

1.Отключіть пропозицію Windows 10 - тобто прибрати той докучливий ярлик в правому нижньому кутку, який постійно пропонує оновитися до Windows 10. Щоб Відключити пропозицію Windows 10 в даному віконці програми виберіть "Disable 'Get Windows 10' App (remove icon)". Після натискання цієї кнопки - пропозиція оновитися до Windows 10 пропаде, і не з'явитися, поки ви самі не захочете включити його! Щоб включити його - потрібно запустити знову дану утиліту і натиснути "Enable" Get Windows 10 'App "

2.Удаліть папку $ WINDOWS. ~ BT - ця папка з'являється, якщо на ваш комп'ютер автоматично завантажилася інсталяція Windows 10, і важити ця папка може близько 3ГБ +. Щоб видалити папку $ WINDOWS. ~ BT - запускаємо цю утиліту, і натискаємо "Delete Windows 10 Download Folders". Легким рухом руки ми позбавляємося від папки $ WINDOWS. ~ BT 🙂

3. Відключити завантаження Windows 10 - найголовніше, що ми хотіли зробити в даний статті. Щоб відключити завантаження Windows 10 - запускаємо цю утиліту і натискаємо «Disable Operating System Upgrades in Windows update. Знову таки, якщо ви захочете повернути автоматичне завантаження Windows 10 - запустіть цю утиліту і натисніть Enable в тому ж пункті.

Після даних дій комп'ютер може перезавантажитися, і ви більше не побачите значок, та й оновлення Windows 10 Нехай не буде завантажуватися на ваш комп'ютер.

Другий варіант видалити значок "Отримати Windows 10"

Утиліта Never10 важить близько 83Кб і дозволяє без зайвих дій прибрати значок повідомлення, і немає потреби його встановлювати! Просто заходите на його сторінку і натискайте download now => після його завантаження - запустіть завантажений файл. У запропонованому вікні ви зможете: відключити пропозицію оновитися до Windows 10, натиснувши на Disable Win10 Updater.

Також можна за допомогою Remove Win10 Files - видалити завантажені файли для оновлення системи. Але як говорить розробник даного програмного забезпечення - після перезавантаження вони втечуть самі. І значок повідомлення про те, що ви можете оновитися до Windows 10 може не пропасти відразу, а пропаде після перезавантаження комп'ютера. Якщо ви захочете, щоб на даному комп'ютері знову з'явилося повідомлення і почалося завантаження оновлень до Win10 - запустіть цей же інструмент і натисніть Enable Win10 Updater.

Як блокувати Windows 10 через завантажувач

Даний спосіб блокування завантаження оновлення описаний в документації від Майкрософт, і на скільки він довго буде працювати, і підходить всім чи ні - невідомо ...

1. Ви повинні встановити патч з сайту Майкрософт:

  • Windows 7
  • вікна 8.1
  1. Відкрити редактор реєстру: Win + R і в рядку написати regedit (або в пошуковому рядку ввести regedit)

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \

Microsoft \ Windows \ WindowsUpdate

Якщо даного розділу немає - створіть розділ WindowsUpdate (натискаючи правою клавішею миші на Windows і виберіть створити => розділ => назвіть його WindowsUpdate). Тепер виділіть WindowsUpdate і з правого боку в порожньому місці натискаємо правою клавішею миші => створити => Параметр DWORD (32 біти) => назвіть його DisableOSUpgrade => надайте значення 1

Тепер потрібно перезавантажити комп'ютер, і Windows 10 більше не буде завантажуватися на ваш комп'ютер! Якщо ви захочете повернути автоматичне завантаження Windows 10 - зробіть ті ж дії, тільки тоді ви створювали DisableOSUpgrade, тепер натисніть на нього правою клавішею миші і видаліть.

Альтернативний варіант: відключити установку оновлень Windows

Даним дією ми відключимо всі оновлення Windows, і ви їх не будете отримувати, поки не запустите знову. З міркувань безпеки - це найгірший варіант, так як Майкрософт стверджує, що в оновленнях часто приходять виправлення операційних систем.

Але, я знаю таких людей, які відключають поновлення і кажуть «Що від них комп'ютер зазвичай більше тупити починає». Загалом, у кожного свої таргани і якщо вам оновлення операційної системи взагалі не потрібні - робимо наступне:

1.Заходім в Пуск => Всі програми => Windows Update;

2. З лівого боку вибираємо «Налаштування параметрів» і вибираємо «не перевіряти наявність оновлень»

Даних способів має вам вистачити: щоб відключити завантаження Windows 10, прибрати набридливу пропозицію оновитися до Windows 10, і видалити папку з інсталяцією Windows 10, якщо він вже завантажився на ваш комп'ютер. Якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂