Як шукати в Google: способи пошуку, які корисно знати.

Google відмінний пошуковик, який дозволяє знайти потрібне, якими б способами ви не робили запит. Також в ньому є деякі доповнення дозволяють шукати необхідне швидше і точніше!

Перетворювач

За допомогою пошукового рядка Google ви можете конвертувати одиниці між собою. Наприклад ви хочете перевести 5000000 грам в кілограми і дізнатися скільки вийде, введіть в пошуковий рядок 5000000 грам в кг і натисніть Enter. Таким же способом ви можете дізнатися скільки наприклад "2900 рублів в доларах" і вам відразу покаже результат.

калькулятор

Щоб довго не шукати калькулятор - використовуйте пошуковий рядок для обчислень. У рядку пошуку складіть, помножте або розділіть числа, пишіть будь-які арифметичні операції і натиснувши на Enter ви побачите результат. Наприклад: (8 + 9) * 13

визначення слів

Якщо ви хочете дізнатися значення будь-якого слова - можете просто ввести його в пошуку, і вам покаже різні посилання з описом даного слова. Але можна ввести перед запитуваною словом define: і ви побачите визначення слова відразу, що прибере потреба натискати на знайдені посилання. Наприклад: define: excel - натиснувши на Enter ви побачите визначення слова excel.

Тип файлу

Якщо вам потрібні файли певного типу - використовуйте значення "filetype" для пошуку. Наприклад ви хочете знайти книгу в форматі doс - filetype: doc Квіти для Елджернона (doc тип файлу, і "Квіти для Елджернона" - назва). І вам відразу дасть пряме посилання на книгу в даному розширенні.

інтервали часу

Ви можете знайти потрібне за певний період, або з певним діапазоном чисел: введіть "Windows 2012 ... 2016" (або замість Windows будь шукане) і побачите статті тільки за вказаний період, або статті з даними діапазоном чисел.

Джокер

Замість будь-якого невідомого слова можна використовувати зірочку *. Наприклад ви хочете дізнатися які компанії і за скільки купувала компанія Майкрософт: "Майкрософт купив * за * доларів"

Пошук по сайту

Наприклад ви знаєте назву сайту, і що на ньому є потрібна інформація, але їх пошукова рядок не показує потрібних результатів. Введіть запит: site: vynesimozg.com windows 10 (замість vynesimozg.com пишіть потрібний сайт, а замість windows - то що потрібно на ньому знайти)

виняток слів

Знак мінус виключає певні слова з результатів пошуку. Наприклад вам потрібно щось знайти, але в результатах показує непотрібне з популярного, ви можете виключити непотрібне, щоб звузити пошук. Якщо просто написати "Том і" вам все перші результати напише "Том і Джеррі", а якщо виключити "Джеррі", то результати будуть іншими.

Точні слова і фрази

Щоб знайти точну фразу або слово - використовуйте лапки. Тобто шукану фразу укладайте в лапки і в результатах будуть сторінки тільки містять дану фразу.

На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂