Не додавати слово "Ярлик" при створенні ярлика

Коли ви створюєте ярлик в Windows, то до назви ярлика додається слово "Ярлик". Не всім користувачам це подобається і вони перейменовують створений ярлик, а можна зробити щоб при створенні ярлика слово "Ярлик» не додавалося і сьогоднішня статися покаже вам як це зробити.

Звичайно не складно на створений ярлик натиснути правою кнопкою миші, вибрати перейменувати і прибрати зайве. Але можна поступити інакше, трохи відредагувати реєстр і в майбутньому при створенні ярликів - не буде додаватися слово "Ярлик". Перед роботою з реєстром рекомендується створити точку для відновлення системи, хоч цей спосіб і безпечний, але все ж.

Прибрати слово "Ярлик" щоб не додавалося при створенні ярлика.

Не знаю як ви, але я завжди перейменовують створений ярлик, то слово "ярлик" яке додано до імені, взагалі не до місця. Проробивши раз цю інструкцію в будь-якої версії Windows - ви позбудетеся в майбутньому від слова "ярлик" в імені створюваного ярлика. Відповідно не потрібно буде його перейменовувати.

1. Натискаємо клавіші Win + R;

2. Вводимо команду  regedit  і натискаємо "ОК";

3.  У лівій колонці потрібно перейти до розділу  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer. Вибравши розділ  Explorer  з лівого боку в правій колонці відкриваємо подвійним клацанням миші параметр  link

4. У значенні зазвичай йде 0000 а потім будь-які інші значення, в залежності від версії Windows (дивіться малюнок);

5. Потрібно замінити значення, щоб після 0000 теж були одні нулі. Тобто 0000 00 00 00 00 ....   (дивіться малюнок). Після чого натиснути "ОК", закрити редактор реєстру, всі програми і перезавантажити комп'ютер.

Якщо ви значення поміняли на нулі, перезавантажили комп'ютер, то тепер при створенні нового ярлика до імені не буде додаватися слово "ярлик". На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂