Як відновити Windows до первинного стану

Встановивши операційну систему на комп'ютер він якийсь час літає, все класно працює, але з часом влазить якийсь вірус, або встановлюється купа програм і все починає жорстко тупити .... Можна почистити систему, можна перевстановити Windows (як багато хто робить) , а можна зробити знімок системи поки вона ще добре працює, і повертати її до даного стану по потребі.

Для створення знімків операційної системи в ранньому стані ми скористаємося програмою Reboot Restore Rx.

Установка Reboot Restore Rx:

Дану програму краще ставити на Windows коли він в чистому стані, і ще добре працює. Сенс заморожувати вже тупящееся операційну систему? Краще встановити нову і відразу зробити заморозку 🙂

Викачуємо програму Reboot Restore Rx і запускаємо установку. Мова установки тільки англійська, але все, що вам потрібно натискати - це OK і Next. В одному з віконець установки вам запропонує якісь розділи відновлювати коли буде потреба, можна поставити на відновлення тільки системний диск, а інші щоб залишалися без змін.

Як відновити Windows до первинного стану

В останньому віконці потрібно буде натиснути Finish, після чого комп'ютер перезавантажиться. Після включення ви побачите цю програму в треї, і якщо не відключити її - то кожен раз при перезавантаженні комп'ютер буде повертати початковий стан.

Як відновити Windows до первинного стану

Тобто включили комп'ютер, встановили купу нісенітниці, щось поламали, перезавантажили комп'ютер і система в спочатку стані 🙂

Але якщо вам не потрібна чиста система після кожної перезавантаження - потрібно відключити режим відновлення на час. Заходимо в трей біля годинника => натискаємо на програму правою клавішею миші => натискаємо Disable Reboot Restore Rx

з'явитися діалогове вікно в якому потрібно буде підтвердити відключення даної програми, натискаємо на ОК. А щоб знову запустити дану програму і повернути систему в початковий стан після перезавантаження - натискаємо на програму в треї правою клавішею миші => Enable Reboot Restore Rx.

Якщо ви не єдиний користувач даного комп'ютера, краще приберіть цю програму з автозавантаження, а по потребі запустіть її знову.

Кожен раз при включенні комп'ютера ви будете бачити заставку програми, в якій ви можете зайти в меню і вибрати відновлення чистої системи (тієї яку ви зберегли), або видалення програми.

Як відновити Windows до первинного стану

Щоб зайти в це меню потрібно коли побачите заставку даної програми натиснути кілька разів клавішу Home.

Як відновити Windows до первинного стану

Мабуть все, що вам потрібно було знати про цю програму я написав. І тепер ви зможете відновлювати систему до потрібного стану в будь-який момент ... Якщо щось незрозуміло, чи є якісь доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂