Як включити або відключити термін дії пароля для локальних облікових записів в Windows 10

У Windows є функція, яка змушує користувача змінити пароль після закінчення певного рядок. За замовчуванням, якщо дана функція включена, пароль потрібно міняти через кожні 42 дня, ви ж можете змінити цей строк і задати кількість днів від 0 до 999. У сьогоднішній статті розглянемо як включити або відключити закінчення рядок пароля для певних локальних облікових записів в Windows 10 .

Щоб увімкнути або вимкнути цю функцію іншим користувачам вашого облікового запису повинен мати права адміністратора.

Включення або відключення терміну дії пароля для локальних облікових записів в "Локальні користувачі та групи"

Інструмент "Локальні користувачі та групи", який ми будемо використовувати, є тільки в Windows 10 Pro, Enterprise і Education.

1. У рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + r) напишіть  lusrmgr.msc  і натисніть Enter.

2. У лівій колонці виберіть «Користувачі», в правій колонці натисніть правою клавішею миші на користувача, якому потрібно ввімкнути або вимкнути термін дії пароля => з меню виберіть «Властивості».

3. Поставте або приберіть галочку з поля "Термін дії пароля не обмежений". Як вже говорилося вище, якщо її прибрати - за замовчуванням, користувача кожні 42 дня буде просити змінити пароль. Натисніть "ОК" і закрийте вікно.

Включення або відключення терміну дії пароля для локальних облікових записів в командному рядку

Даний спосіб працює у всіх виданнях Windows 10.

1 .Откройте командний рядок від імені адміністратора: один із способів - натиснути на меню «Пуск» правою клавішею миші і вибрати «Командний рядок (адміністратор) з меню.

2. Щоб певному користувачеві включити закінчення рядок пароля - введіть у командному рядку  wmic UserAccount where Name = "ім'я користувача" set PasswordExpires = True  замінивши ім'я користувача і натиснувши Enter. Наприклад, якщо вам потрібно включити закінчення рядок для користувача Sa - потрібно ввести команду wmic UserAccount where Name = "Sa" set PasswordExpires = True і натиснути Enter.

Щоб відключити закінчення рядок пароля певному користувачеві - потрібно ввести  wmic UserAccount where Name = "ім'я користувача" set PasswordExpires = False  замінивши ім'я користувача і натиснувши Enter. Наприклад, якщо вам потрібно відключити закінчення рядок для користувача Sa - потрібно ввести команду wmic UserAccount where Name = "Sa" set PasswordExpires = False і натиснути Enter.

Щоб відключити закінчення рядок пароля всім користувачам - введіть команду  wmic UserAccount set PasswordExpires = False  і натисніть клавішу Enter.

Після напису "Властивості успішно оновлені" закрийте командний рядок.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂