Зробити знімок екрана за допомогою "Фрагмент екрану" в Windows 10

З версією 1809 в Windows 10 додали ще одну функцію для створення скріншотів, її назва "Фрагмент екрану". Використовуючи новий інструмент ви можете зробити знімок прямокутної або довільної форми, або зробити захоплення всього екрану. У цій статті розглянемо як зробити знімок екрана використовуючи "Фрагмент екрану" в Windows 10.

Даний інструмент дуже схожий на "Ножиці", правда в ньому відсутня кілька функцій і зроблений знімок копіюється в буфер обміну, а ви вже можете вставити його в потрібну програму.

1.  Відкрийте інструмент "Фрагмент екрану": можна натисканням клавіш Win + Shift + S, можна зайшовши в меню "Пуск" => "Всі програми" і вибрати його зі списку, або зайдіть в "Центр повідомлень" і виберіть інструмент там.

2. У верхньому меню виберіть режим створення знімка (прямокутний, довільної форми або весь екран).

3. Використовуючи миша виділіть потрібний об'єкт. Тобто, наведіть курсор в місце де потрібно зробити знімок => натисніть ліву кнопку миші і не відпускаючи її тягніть курсор в потрібному напрямку, поступово виділяючи область знімка, коли область буде повністю виділена - відпустіть ліву клавішу.

4.  Знімок зроблений і збережений в буфер обміну, тепер ви можете вставити його в потрібну програму. Наприклад, відриваємо Word => натискаємо клавіші Ctrl + V або правою клавішею миші і вставити.

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂