Змінити значок панелі управління в Windows 10

У цій статті розглянемо як змінити значок панелі управління в Windows 10.

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ CLSID \  => натисніть на розділ CLSID правою клавішею миші, виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ  {26EE0668-A00A-44D7- 9371-BEB064C98683}

3. Натисніть на розділ {26EE0668-A00A-44D7-9371-BEB064C98683} правою клавішею миші, виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ  DefaultIcon

4. У розділі  DefaultIcon відкрийте параметр "За замовчуванням" => в поле "Значення" введіть повний шлях до файлу із позначкою, який ви хочете використовувати для панелі управління. Файл із позначкою повинен бути з розширенням ico. Наприклад, файл із позначкою, який я хочу використовувати для панелі управління, знаходиться на локальному диску D: і назва його 34325.ico тоді в поле "Значення" я вводжу  D: \ 34325.ico і натискаю на "ОК".

Щоб змінити значок панелі управління в меню "Пуск" і в "Панелі завдань" - потрібно в адресний рядок провідника вставити  % appdata% \ Microsoft \ Windows \ Start Menu \ Programs \ System Tools  і натиснути клавішу Enter.

Натисніть на "Панель управління" правою клавішею миші і зайдіть в "Властивості".

Натисніть на "Змінити значок", виберіть потрібний значок і натисніть на "Відкрити".

Натисніть два рази на "ОК".

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂