Включення або виключення синхронізації налаштувань в Windows 10

Якщо для входу в Windows 10 ви використовуєте обліковий запис Майкрософт, то за замовчуванням система синхронізує налаштування: теми, параметри Internet Explorer, паролі, налаштування мови, доступного режиму, інші параметри Windows. І якщо ви зайдете під цим обліковим записом на інший комп'ютер - всі ці настройки будуть застосовані там. У сьогоднішній статті ми розглянемо як вмикати або вимикати налаштування синхронізації для облікового запису Майкрософт в Windows 10.

Звичайно, зручно коли безліч налаштувань прив'язані до вашого профілю, але що якщо ви не хочете, щоб всі налаштування синхронізувалися на всіх пристроях? Можна відключити тільки певні параметри, щоб синхронізувати не все, а можна відключити всю синхронізацію.

Вимкнути всі настройки синхронізації в параметрах

Щоб відключити всю синхронізацію, щоб не один параметр не був синхронізований з вашим обліковим записом - потрібно:

1.Заходім в "Пуск" => Параметри;

2.Откриваем "Облікові записи";

3.В лівій колонці вибираємо "Синхронізація ваших параметрів", в правій біля "Параметри синхронізації" переведіть повзунок в положення "Вимкнути."

Тепер просто закриваємо параметри, синхронізація відключена.

 Включити всі настройки синхронізації в параметрах

Щоб всі налаштування синхронізувалися з вашим обліковим записом Майкрософт - потрібно:

1.Заходім в "Пуск" => Параметри;

2.Откриваем "Облікові записи";

3.В лівій колонці вибираємо "Синхронізація ваших параметрів", в правій біля "Параметри синхронізації" переведіть повзунок в положення "Вкл."

Тепер просто закриваємо параметри, синхронізація включена.

Включити або вимкнути синхронізацію певних настройок

Як вже говорилося вище за замовчуванням система синхронізує налаштування: теми, параметри Internet Explorer, паролі, налаштування мови, доступного режиму, інші параметри Windows. Щоб не відключати їх все, а вимкнути тільки певні настройки - потрібно:

1.Заходім в "Пуск" => Параметри;

2.Откриваем "Облікові записи";

3.В лівій колонці вибираємо "Синхронізація ваших параметрів", в правій ви побачите всі включені параметри, ви можете за допомогою перемикача відключати непотрібні і включати потрібні. Після змін - просто закрийте параметри.

Включити або вимкнути синхронізацію певних настройок за допомогою редактора реєстру

Перед роботою в редакторі реєстру рекомендується створити точку відновлення системи.

1.Открить редактор реєстру: в рядку пошуку пишемо  regedit і вибираємо редактор реєстру зі знайдених результатів;

2.Нужно перейти до розділу  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ SettingSync \ Groups

3.В розділі  Groups  все синхронізуються параметри, щоб вимкнути синхронізацію одного з параметрів - потрібно вибрати певний розділ, наприклад Credentials відповідає за синхронізацію паролів, ми вибираємо його в лівій колонці, а в правій відкриваємо подвійним клацанням миші параметр  Enable => присвоюємо йому значення  і натискаємо "ОК".

Щоб включити синхронізацію одного з параметрів: вибираємо потрібний розділ, в правій колонці відкриваємо подвійним клацанням миші параметр  Enable => присвоюємо йому значення і натискаємо "ОК".

Після внесення змін - просто закрийте редактор реєстру.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂