Як прискорити відкриття папок в Windows

Багато хто з вас зіштовхувалися з довгої завантаженням вмісту папки, навіть на швидких комп'ютерах є папки в Windows, які дуже повільно відкриваються. На щастя виправити дану проблему легко і швидко.

Чому папки завантажуються так довго

Провідникові Windows ви можете вказувати, що знаходиться в папці. Наприклад, ви можете сказати провіднику, що в цій папці ви зберігаєте відео і він зробить найбільш зручний вид для його перегляду. Навіть якщо ви не говорите провіднику, що зберігається і в якій папці - він автоматично виставляє для неї налаштування. Система проводить аналіз і вказує настройки для папки, на підставі кількості файлів певного типу, останні додані, і так далі.

Добре, коли в одній папці тільки зображення і в налаштуваннях папки обрана оптимізація для зображень, а якщо там купа файлів різного типу? Провідник їх все буде оптимізувати для краще перегляду, намагаючись показати мініатюри і т.д. Навіть в найпотужнішому комп'ютері, з великим кількість оперативної пам'яті і твердотілим накопичувачем - дана дія може займати по 15 сек, що не завжди радує ....

Як змінити оптимізацію папки

Припустимо перед вами папка, відкриття якої займає дуже багато часу - натискаємо на неї правою клавішею миші і вибираємо властивості. (В нашому прикладі ми змінюємо параметри оптимізації папки "Завантаження", вона у багатьох вантажиться довго)

Примітка: якщо таких папок дуже багато, потрібно змінити властивості батьківської папки. 

Відкриються властивості папки і в них вибираємо "Налаштування". Властивості папки і властивості ярлика - різні речі, з цього якщо ви випадково переплутали - ви не знайдете даних налаштувань, спочатку перейдіть до розташування папки і виберіть її властивості.

У пункті "Оптимізувати цю папку" стоять зображення, тепер зрозуміло чому дана папка так довго вантажиться ... Вибираємо замість них "Загальні елементи"

Поставте галочку в полі "Застосувати цей же шаблон до всіх підпапках", після чого натискаємо "Застосувати" і "ОК".

Зміни вступлять в силу відразу і вам більше не доведеться чекати довго, поки відкриється потрібна папка.

На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂