Прибрати папки з Цей комп'ютер Windows 10

Починаючи з Windows 8.1 в Цей комп'ютер додали групу папок: відео, завантаження, музика, документи, зображення, робочий стіл. У сьогоднішній статті ми розповімо як їх прибрати без редагування реєстру.

Раніше ми описували як видалити папки з цей комп'ютер в Windows 10. У ньому ми пропонували запустити файл для редагування реєстру, щоб папки пропали. У сьогоднішній статті приберемо папки з цей комп'ютер за допомогою утиліти OldNewExplorer.

Видалити папки з цей комп'ютер Windows 10

Викачуємо утиліту OldNewExplorer: опускаємося вниз сторінки і біля слова Download натискаємо на посилання.

Дана утиліта малих розмірів 271КБ і не вимагає установки, а також не показує реклами і не ставить нічого зайвого, причому безкоштовна. Також з її допомогою можна не тільки прибирати значки з "Цей комп'ютер", ви також можете:

  • змінити стиль системи;
  • відновити відомості в нижній частині провідника;
  • відновити в провіднику угруповання дисків;
  • приховати текст заголовка у вікні провідника;

І ще пару дрібниць в налаштуванні виду провідника доступні в OldNewExplorer.

Розпаковуємо скачаний архів і запускаємо файл OldNewExplorerCfg.exe => у вікні натискаємо Install

На питання "Дозволити цьому додатку вносити зміни на вашому пристрої" - натисніть "Так".

Тепер коли кнопка Install стане неактивна і активна буде тільки Uninstall => поставте галочку в поле "Use libraries; hide folders from This PC "

Непотрібно перезавантажувати комп'ютер щоб побачити, що папок в комп'ютері вже немає! Також їх можна повернути просто прибравши галочку.

Утиліта OldNewExplorer хоч має і не великий функціонал, але там можна знайти цікаві виправлення для системи. Все, папки ми прибрали з цей комп'ютер в Windows 10, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂