Показати приховані файли і папки в Windows 7,8.x, 10

У Windows 7, 8.x, 10 і Vista важливі файли приховані, і щоб їх подивитися потрібно змінити параметри папки. Деякі користувачі приховують папки від інших користувачів, і щоб їх побачити - потрібно поставити галочку в потрібному діалоговому вікні, принцип у всіх версіях схожий, але заходити в налаштування трохи по різному.

У сьогоднішній статті розглянемо як відобразити приховані файли в Windows 7, 8.x, 10, Vista .

Приховані файли Windows 8.x, 10

Перший спосіб: відкрийте "Провідник" => зайдіть у вкладку "Вид" => поставте галочку в поле "Приховані елементи".

Другий спосіб: відкрийте провідник => натисніть на вкладку "Вид" => з правого боку виберіть "Параметри"

Перейдіть на вкладку "Вид", спустіться в самий низ і поставте галочку в полі "Показувати приховані файли, папки і диски". Якщо ви хочете знайти файли в папці Windows, то в даному діалоговому вікні потрібно ще зняти галочку з "Приховувати захищені системні файли". Після внесення змін натисніть "Застосувати".

Після даних дій ви побачите приховані файли і папки, якщо ви захочете знову їх приховати - виконайте цю процедуру ще раз і поставте галочку на "Більше не показувати приховані файли, папки і диски".

Приховані файли Windows 7, Vista

Відкрийте провідник => з лівого боку вгорі виберіть "Упорядкувати" => "Параметри папок і пошуку"

Як і в інших версіях Windows у вас з'явитися діалогове вікно в якому потрібно вибрати "Вид", спустіться в самий низ і поставте галочку в полі "Показувати приховані файли, папки і диски". Якщо ви хочете знайти файли в папці Windows, то в даному діалоговому вікні потрібно ще зняти галочку з "Приховувати захищені системні файли". Після внесення змін натисніть "Застосувати".

Після даних дій ви побачите приховані файли, і як ви вже могли здогадатися, щоб більше не показувати приховані файли - потрібно поставити галочку на «не показувати приховані файли, папки і диски".

Якщо щось незрозуміло чи є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂