Як змінити налаштування схеми харчування в Windows 10

Windows містить як мінімум три схеми електроживлення, кожна з них являє собою набір апаратних і системних налаштувань керуючих живленням. За замовчуванням, є схема яка допоможе економити енергію, є схема яка буде підтримувати продуктивність на максимумі і при цьому витрачати більше енергії, і є схема яка зменшує споживання енергії коли потрібно і збільшує коли потрібно. Крім того, що користувачі можуть вибирати будь-яку потрібну схему електроживлення, також вони можуть змінювати будь-які налаштування обраної схеми. У сьогоднішній статті розглянемо як змінити налаштування схеми харчування в Windows 10.

Змінити додаткові параметри схеми харчування

1. Відкрийте "Електроживлення": один із способів - в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  powercfg.cpl  і натисніть клавішу Enter.

2. З правого боку від назви схеми, яку ви хочете змінити, натисніть на "Налаштування схеми електроживлення".

3. Відкрийте "Змінити додаткові настройки живлення".

4.  Тут ви можете змінити налаштування: чи вводити пароль при пробудженні; відключати жорсткий диск через заданий час бездіяльності, або не відключати; налаштувати параметри фону робочого столу; налаштувати параметри адаптера бездротової мережі, тобто зменшити продуктивність або збільшити; варіанти сну і через скільки часу бездіяльності вмикати сон; дозволити таймери пробудження; заборонити або дозволити тимчасово відключати USB; які дії проводити під час закриття кришки ноутбука або натискання на кнопку живлення; і багато іншого.

Після внесення змін натисніть на "ОК", інші відкриті вікна просто закрийте.

Змінити параметри харчування екрану і параметри сну поточної схеми електроживлення

1. Відкрийте меню "Пуск" і зайдіть в "Параметри".

2. Відкрийте "Система" => в лівій колонці виберіть "Харчування і сплячий режим", з правого боку виберіть через скільки часу відключити екран і через скільки часу комп'ютер увійде в режим. Після внесення змін закрийте вікно налаштувань.

На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂