Прибрати поштову адресу з екрану входу Windows 10

При включенні комп'ютера в Windows 10 на екрані входу показується обліковий запис під якою заходили в останній раз і адресу електронної пошти цього користувача. Багато користувачів задавали питання-як прибрати адреса електронної пошти з екрану входу в Windows 10, в сьогоднішній статті ми відповімо на це питання.

Раніше ми розглядали як прибрати з екрану входу дані останнього вхідного користувача, там ми використовували групові політики і реєстр. Прибрати поштову адресу з екрану входу в Windows 10 на багато простіше, робиться це через параметри та забере часом не більше хвилини.

Видалити електронну адресу з екрану входу в Windows 10

1.Заходім в "Пуск" і вибираємо "Параметри";

2.Заходім в "Облікові записи";

3.В лівій колонці вибираємо "Параметри входу", а з правого боку опускаємося майже в самий низ і навпаки "Конфіденційність" перемикаємо повзунок в положення "Вимкнути."

Все, тепер повернувшись на екран входу ви побачите, що поштову адресу користувача вже не відображається! Бачите нічого складного, якщо ви хочете змінити побільше налаштувань конфіденційності в Windows 10 - читайте статтю Захистіть своє приватне життя в Windows 10.

На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂