Змінити місце розташування папки завантаження оновлень в Windows 10

За замовчуванням, поновлення Windows завантажуються в папку C: \ Windows \ SoftwareDistribution. Ви ж можете перемістити папку завантаження оновлень і далі ми розглянемо як це зробити.

Якщо на вашому системному диску мало вільного місця, ви можете: розширити його за рахунок інших дисків; перенести на інші диски робочий стіл, завантаження і інші папки профілю; почистити диск.

1.  Створіть на іншому диску папку для завантаження оновлень (наприклад, я відкрив в провіднику "Локальний диск D" => натиснув на "Нова папка" => назвав її Updates, ви ж можете назвати інакше).

2.  Відкрийте командний рядок від імені адміністратора: один із способів - в рядку пошуку введіть  cmd => натисніть на "Командний рядок" правою клавішею миші => "Запуск від імені адміністратора".

3. Введіть команду  net stop wuauserv і натисніть клавішу Enter.

4. Введіть команду  rd "% WINDIR% \ SoftwareDistribution" / s / q і натисніть клавішу Enter.

5. Введіть команду  mklink / d "% WINDIR% \ SoftwareDistribution" "D: \ Updates"   (змініть виділене червоним на шлях до папки, яку ви створили в 1-му пункті інструкції) і натисніть клавішу Enter.

6. Введіть команду  net start wuauserv і натисніть клавішу Enter. Після виконання команди закрийте вікно командного рядка.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂