Неможливо видалити мову в Windows 10

Багато користувачів зіткнулися з проблемою, що не можуть видалити непотрібну мову в Windows 10. Якщо ви хочете видалити мову, заходите в параметри системи, а "Видалити" неактивно - виконайте написане нижче.

1.  Відкрийте PowerShell: один із способів - в рядку пошуку введіть PowerShell і виберіть його зі знайдених результатів.

2.  Введіть команду  Get-WinUserLanguageList  і натисніть клавішу Enter. Ви побачите список встановлених мов і їх параметри. Біля мови, який потрібно видалити, в поле InputMethodTips скопіюйте або запам'ятайте значення після двокрапки (наприклад, потрібно видалити мову "Азербайджанський" - в поле InputMethodTips повне значення {082C: 0000082C}, нам потрібно 0000082C). Ще не закривайте вікно PowerShell.

3. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

4. Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Keyboard Layouts \  => знайдіть там розділ з назвою значення, яке ви дізналися в другому пункті (в нашому прикладі 0000082C) => натисніть на нього правою клавішею миші => виберіть "Перейменувати "=> додайте -no щоб назва розділу вийшло 0000082C-no => закрийте редактор реєстру.

5.  Тепер за допомогою PowerShell потрібно видалити всі мови окрім одного і потім додати потрібні. Біля мови, який потрібно залишити запам'ятайте значення в поле LanguageTag. Наприклад, я хочу видалити всі мови окрім російської - навпаки LanguageTag потрібно запам'ятати  ru

6. Введіть команду Set-WinUserLanguageList ru -Force (замість ru введіть значення LanguageTag мови, який потрібно залишити) і натисніть клавішу Enter => перезавантаження комп'ютера зайдіть в параметри системи і додайте потрібні мови.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи -пише в коментарях! Щастя Вам 🙂