Змінити колір тексту заголовка в Windows 10

У сьогоднішній статті розглянемо як змінити колір тексту заголовка активного і неактивного вікна в Windows 10.

Колір тексту заголовка активного вікна буде відповідати обраному, а колір тексту неактивного вікна буде трохи світліше обраного. Ви змінюєте колір тексту тільки поточної теми, якщо ви зміните тему то і колір зміниться на інший. Якщо ви включите відображення кольору заголовка, то колір тексту заголовка повернеться за замовчуванням.

1.  Відкрийте таблицю кольорів, напроти потрібного кольору запам'ятайте цифри з стовпчика Red Green Blue. Також, ви можете відкрити програму Paint => у верхньому меню вибрати "Зміна кольорів" => вибрати потрібний колір і подивитися значення полів: червоний, зелений, синій.

2 .  Перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

3 . Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Control Panel \ Colors.  Щоб змінити колір тексту заголовка активного вікна - відкрийте в розділі Colors параметр  TitleText =>  в "Значення" напишіть цифри обраного вами кольору з першого пункту і натисніть "ОК". (наприклад, вибраному кольору індиго в стовпчику Red Green Blue відповідають цифри 75 0 130, ось їх і пишемо в "Значення" параметра).

Щоб змінити колір тексту заголовка неактивного вікна - відкрийте в розділі Colors параметр InactiveTitleText =>  в "Значення" напишіть цифри обраного вами кольору з першого пункту і натисніть "ОК". (наприклад, вибраному кольору індиго в стовпчику Red Green Blue відповідають цифри 75 0 130, ось їх і пишемо в "Значення" параметра).

Закрийте редактор реєстру, вийдіть із системи і зайдіть в неї знову, щоб зміни вступили в силу. На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂