Видалити Microsoft XPS Document Writer в Windows 10

У сьогоднішній статті розглянемо різні способи видалення принтера Microsoft XPS Document Writer в Windows 10.

Коли ви хочете щось роздрукувати в Windows 10 - в діалоговому вікні "Друк" Ви бачите все встановлене принтери системи. Крім фізичних принтерів, в діалоговому вікні також відображаються віртуальні принтери, такі як Microsoft Print to PDF і Microsoft XPS Document Writer. Принтер Microsoft Print to PDF дозволяє зберегти документ у форматі PDF. Принтер Microsoft XPS Document Writer дозволяє зберігати файли в форматі OpenXPS Document (.oxps). Для відкриття файлів .oxps існує спеціальна програма XPS Viewer. У більшості випадків користувачі використовують PDF для збереження файлів, .oxps є менш відомим і його майже ніхто не використовує, з цього принтер Microsoft XPS Document Writer часто не потрібен.

Видалити Microsoft XPS Document Writer в параметрах системи

1. Відкрийте меню "Пуск" і зайдіть в "Параметри".

2. Зайдіть в "Пристрої" => з лівого боку виберіть "Принтери і сканери" => в даному меню ви можете видалити будь-який принтер зі списку, натисніть лівою клавішею миші на Microsoft XPS Document Writer => натисніть на "Видалити пристрій" і підтвердіть видалення натиснувши на "Так".

Видалити Microsoft XPS Document Writer в будь-якому додатку

1. Відкрийте будь-додаток, що дозволяє друк (WordPad, документ Word, Excel, Блокнот і т.д.).

2. Натисніть клавіші  Ctrl + P  щоб відкрити вікно друку, натисніть на принтер Microsoft XPS Document Writer правою клавішею миші та виберіть "Видалити" => підтвердіть видалення натиснувши на "Так".

Так ви можете видалити будь-який принтер з встановлених, і він не буде з'являтися у вікні друку інших додатків.

Видалити Microsoft XPS Document Writer в компонентах Windows

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  optionalfeatures  і натисніть клавішу Enter.

2. Навпаки "Microsoft XPS Document Writer" приберіть галочку і натисніть "ОК". Зачекайте кілька секунд і у вікні натисніть "Закрити".

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂