Як створити і синхронізувати події календаря Windows 10

Ще одна корисна стандартний додаток у Windows 10 - це календар, що дозволяє додати ваші акаунти з Google, ICloud, Outlook. Якщо у вас розкидані календарі по різних акаунтах, то даний календар для вас буде знахідкою! Адже зібравши всі акаунти воєдино - простіше планувати час, та й зміна в цьому календарі автоматично будуть синхронізуватися з акаунтами.

Додати і налаштувати облікові записи

Календар і пошта додатки взаємопов'язані, і якщо ви вже налаштували додаток пошта, то і в календарі з'явитися ваш обліковий запис від туди.

Як писалося вже вище в календар можна додати різні облікові записи: Outlook, Exchange, Office 365, Google, ICloud. Щоб додати обліковий запис в календар - натисніть внизу на шестірню => і виберіть "Облікові записи"

Перед вами з'явиться список вже підключених облікових записів, і ви зможете додати нові натиснувши на "Додати обліковий запис"

Виберіть яку обліковий запис ви хочете додати

Далі вам запропонує ввести логін і пароль, після чого ви побачите всі дані з вашого профілю в календарі

Якщо ви хочете тимчасово приховати відображення деяких календарів - по лівій панелі внизу можна зняти галочку з того, що ви не хочете бачити в даний момент

Другий варіант тимчасово приховати відображення деяких календарів - це зайти в "Параметри" в нижній частині екрана, потім вибрати "Облікові записи" => у вікні вибираємо обліковий запис настройки якої ви хочете змінити => Змінити параметри синхронізації поштової скриньки "

В даному вікні ви зможете налаштувати параметри синхронізації, змінювати налаштування пошти і відключити календар. Можна тут відключити пошту, контакти і т.д.

також зайшовши в параметри облікового запису (на малюнках вище) - ви можете видалити цей обліковий запис з цього пристрою, натиснувши на "Видалити обліковий запис"

Змінити вигляд календаря

Якщо ви хочете змінити колір відображення певного календаря - натисніть на нього зліва внизу правою клавішею миші, і виберіть з вікна, що з'явилося

Також можна згорнути ліву панель, таким чином залишивши для відображення тільки праву її частину - потрібно натиснути на три лінії справа вгорі (таким же способом вона повертається назад)

Якщо ви хочете змінити колір всього календаря, або змінити його фон - то потрібно зайти в "Параметри" (шестерня зліва внизу) і вибрати "Персоналізація)

Можна змінити за потреби перший день тижня, дні робочого тижня, робочий час, додати свята, зробити календар яскравіше або світліше, додати номери тижнів - для цього заходимо в "Параметри" (шестерня зліва внизу) і вибираємо "Параметри календаря"

Також в самому календарі за допомогою верхнього меню ви можете вибрати відображення кількості днів тижня, можна поставити відображення тільки тижні, місяці, робочого тижня, або біля меню "День" натиснути на стрілку і вибрати скільки днів ви хочете бачити

Додавати, переглядати, редагувати і видалити подію

Як говорилося вже вище, якщо ви додаєте, редагуєте або видаляєте подія в цьому календарі - ваші дії синхронізуються з календарем на облікового запису якого перебувати подія. Тобто, я прив'язав до календаря свого облікового запису Gmail і видаляю якусь подію з даного календаря - зайшовши на іншому пристрої (або через браузер) в Gmail я побачу, що і в ньому подія пропало.

Щоб додати подію - натисніть на потрібну вам дату подвійним клацанням, введіть назву події, час події (або поставте галочку "Весь день"), розташування і в самому низу вибираєте обліковий запис в яку ви хочете додати подію.

Також, щоб додати нову подію в більш розгорнутому плані (тобто з великою кількістю інформації) - натисніть на "Створити подію" справа вгорі і введіть туди:

  • назва події;
  • дату і час події;
  • запросіть людей на подію;
  • введіть опис події;
  • можна вибрати повторення події;
  • приватність події;

Щоб переглянути або редагувати подія - знайдіть його в календарі, відкрийте подвійним клацанням або наведіть на нього курсор і виберіть "Відомості"

у вікні, ви зможете відредагувати, переглянути і видалити подія!

Календар в Windows 10 корисне і зручне додаток, в ньому ви зможете зробити з декількох календарів один, що істотно полегшить планування вашого часу. Якщо є доповнення - пишіть коментарі. Удачі Вам 🙂