Як за допомогою Skype перевірити, що відбувається вдома

У додатку Skype є дуже цікава функція, з її допомогою можна віддалено переглядати все що відбувається навколо вашого комп'ютера. Тобто, ви можете залишити включеним домашній комп'ютер, налаштувати все за інструкцією нижче, в будь-який момент підключитися до нього з іншого пристрою і побачити все, що бачить його камера.

До комп'ютера, що відбувається навколо якого ви хочете переглядати, повинна бути підключена веб-камера, також він повинен бути включений, не переходити в сон і Skype повинен бути запущений.

1. Перш за все, підключіть камеру до комп'ютера, що відбувається навколо якого ви хочете переглядати. Встановіть на нього додаток Skype і створіть новий обліковий запис, щоб там не було зайвих контактів. Додайте в список контактів тільки свого облікового запису, ту яку можна використовувати в Skype постійно, якщо у вас немає взагалі облікового запису Skype - створіть дві обліковий запис, одну на тому комп'ютері де потрібно переглядати камеру і другу - для віддаленого перегляду. Обидві облікові записи повинні бути один у одного додані в контакти.

2.  На комп'ютері де ви хочете переглядати камеру, зайдіть в "Електроживлення" (можна через рядок пошуку або панель керування) => навпроти обраного плану електроживлення виберіть "Налаштування схеми електроживлення" => переклад комп'ютера в сплячий режим змініть на "Ніколи", після чого збережіть зміни.

3. У додатку Skype вгорі зайдіть в "Інструменти" => "Налаштування".

4. З лівого боку виберіть "Налаштування дзвінка", з правого боку "Відкрити додаткові настройки".

5. Біля "Приймати дзвінки" поставте крапку в поле "Тільки від моїх контактів". Поставте галочки в "Автоматично відповідати на вхідні дзвінки" і "Автоматично починати відеотрансляцію під час дзвінка". Внизу натисніть "Зберегти".

  Тепер ви можете зателефонувати на цей обліковий запис Skype і побачити все, що бачить камера підключена до комп'ютера. Якщо звичайно комп'ютер включений і Skype на ньому запущено.

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂