Як організувати і додати ярлики в усі додатки Windows10

Якщо в Windows 7 ви могли перетягнути ярлик в усі додатки і він там приживався, то в Windows 10 робота з меню "всі програми" трохи відрізняється. Якщо ви вже встановили собі Windows 10 і приступили до налаштувань - читайте сьогоднішню статтю, в ній ми розглянемо роботу з меню Всі програми.

Налаштування існуючих ярликів

Якщо зайти в пуск => всі програми, то можна змінити, або видалити деякі додатки, трохи впорядкувати, перейменувати - для цього потрібно знайти потрібне додатки і натиснути на нього правою клавішею миші. До речі, з деякими вбудованими додатками дані дії виконати не вийти, і щоб видалити деякі додатки потрібно введення команд в PowerShell

Знайшовши додаток, і натиснувши на нього правою клавішею миші - ви побачите, що можна його видалити, закріпити на початковому екрані, запустити від імені адміністратора. Ми вибираємо Відкрити папку з файлом

Як додати ярлики в усі додатки Windows10

Перед вами відкриється провідник з даними додатком, тут ви зможете вносити зміни, які автоматично будуть міняти меню всі програми:

  • Ви зможете перейменувати додаток - натиснувши на нього правою клавішею, вибравши перейменувати і ввівши нову назву;
  • Змінити властивості додатка - натискаємо правою кнопкою => властивості. Корисно буде якщо ви хочете змінити значок, або спосіб запуску програми;
  • Видалити ярлик з меню пуск- просто натиснувши на додаток правою кнопкою і вибравши Видалити

Як додати ярлики в усі додатки Windows10

Чи можемо перенести ярлик програми з папки, для цього потрібно натиснути на додаток правою кнопкою і виберіть Вирізати (можна виділити додаток і клавішами ctrl + x вирізати). Натискаємо кнопку "вгору" поруч з адресним рядком, щоб піднятися на рівень вище.

Тепер коли будете в папці верхнього рівня, ви можете вставити ярлик тут, за допомогою клавіш Ctrl + V (або натисканням правою кнопкою - вставити). Можна видалити порожню папку в якій раніше було додаток, хоча це не обов'язково, адже у всіх додатках і так ви її не побачите, порожні папки зазвичай ховаються системою.

Як додати ярлики в усі додатки Windows10

Так ви можете зробити з усіма додатками які ховаються в папках 🙂

Також ви можете створити папку з потрібними ярликами і закинути її сюди, після чого вона з'явитися у всіх додатках.

Додавання користувача ярликів

Додати ваші ярлики в усі додатки дуже просто, достатньо їх вкласти в папку про яку ми говорили вище. Тобто натиснути на будь-який додаток правою клавішею миші і вибрати Відкрити папку з файлом.

Ви також можете відкрити папку меню "всі програми" з допомогу команд:

  • Створення ярликів в усі додатки для облікового запису користувача:

% Appdata% \ Microsoft \ Windows \ Start Menu \ Programs

  • Створення ярликів в усі додатки для всіх користувачів:

C: \ ProgramData \ Microsoft \ Windows \ Start Menu \ Programs

Тобто відкрили провідник, вставили в адресний рядок команду і відкрили папку для ярликів

Як додати ярлики в усі додатки Windows10

Тепер вам потрібно визначитися з ярликами які ви хочете помістити в усі додатки. Для цього на потрібну програму натискаємо правою кнопкою і вибираємо Створити ярлик, що з'явилася ярлик вирізаємо (правою кнопкою -вирезать), і вставляємо в папку яку відкрили по команді. Перейменовуємо як вам зручно (за допомогою правої кнопки) і дивимося результат.

Файли exe вставляти в папку всі додатки не варто, їх система не відображатиме, а буде ігнорувати.

Як додати ярлики в усі додатки Windows10

Десь на форумах було написано, що в усі додатки можна закинути не більшою ніж 500 записів, я не знаю навіщо комусь стільки, але все ж якщо вам нічим зайнятися і ви сподівалися додати в усі додатки більше 500 ярликів - я вам співчуваю , поки вам це не вдасться 🙁

На сьогодні все, якщо щось незрозуміло чи є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂