Як вийти з безпечного режиму в Windows 10, 8,7

Найпростіший вихід з безпечного режим на будь-якому комп'ютері - це перезавантажити комп'ютер, а що робити якщо після перезавантаження знову і знову завантажується безпечний режим? У цій статті розглянемо два діючих способу дозволяють відключити безпечний режим в Windows 7, 8 і 10.

Безпечний режим корисний коли потрібно усунути деякі проблеми з комп'ютером, завантажуючи комп'ютер в ньому - ви отримуєте систему з мінімальною кількістю завантажених драйверів і працюючих додатків. Що в свою чергу дозволяє завантажити комп'ютер, коли він в звичайному режимі не завантажується. Але ми сьогодні не про це, будемо описувати як з нього вийти 🙂

Неможливо вийти з безпечного режиму в Windows

Коли комп'ютер завантажений в безпечному режимі - натисніть клавіші Win + R і введіть команду  msconfig =>  натисніть "ОК"   (також цю команду можна ввести в рядок пошуку і натиснути Enter)

Зайдіть у вкладку "Завантаження" і в "Параметри завантаження" приберіть галочку з "Безпечний режим", після чого натисніть "ОК" і перезавантажте комп'ютер (також можна поставити галочку в полі "Зробити ці параметри завантаження постійними").

Після даних дій комп'ютер повинен завантажитися в звичайному режимі. Якщо цього не відбулося - пробуємо наступний спосіб.

Вийти з безпечного режиму за допомогою командного рядка

Запустіть командний рядок від імені адміністратора: один із способів - в рядку пошуку напишіть cmd  і натисніть на знайденому результаті правою клавішею миші, виберіть "Запустити від імені адміністратора".

Введіть  bcdedit / deletevalue {current} safeboot  після чого натисніть клавішу Enter і перезавантажте комп'ютер.

Після цього комп'ютер повинен завантажитися в звичайному режимі. На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або просто є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂