Інструкція як розібрати Acer Aspire 7740

У сьогоднішній статті розбирання ноутбука Acer Aspire 7740 в картинках, і в кінці статті відео. Беремо в руки викрутку, ложем поруч пінцет, пластикову карту і приступаємо до розбирання ноутбука.

1.  Зняття батареї: засувку в сторону і витягуємо батарею по ходу стрілки.

2. Що дуже добре в цьому ноутбуці: жорсткий диск, оперативна пам'ять і система охолодження заховані під однією кришкою. Тобто не потрібно розкручувати все до останнього болтика щоб очистити систему охолодження, просто викручуємо всі болтики на які вказують червоні стрілки і знімаємо кришку.

3. Щоб зняти оперативну пам'ять - тягніть засувки в сторони (зелені стрілки) і просто витягайте її.

Щоб витягнути жорсткий диск - потрібно викрутити один болтик (на нього вказує червона стрілка) і потягнути по ходу зеленої стрілки.

4. Знімаємо привід: його тримає тільки один болтик (червона стрілка), викручуємо його і витягуємо привід.

5.  Щоб зняти систему охолодження - потрібно викрутити сім болтів (на них вказують червоні стрілки) і шлейф (зелена стрілка). Якщо кінцева мета була чистка системи охолодження - відкручуємо все болтики на які вказують червоні стрілки, знімаємо з модуля wi fi дроти, витягуємо його (відкрутивши один болтик).

6. Перевертаємо ноутбук, зверху клавіатури є платівка яку потрібно підколупнути викруткою або пластиковою карткою, і зняти.

7.  За допомогою карти піднімаємо зверху клавіатуру і перевертаємо її.

8. Знизу клавіатури є шлейф, піднімаємо чорну засувку і витягуємо його.

9. Витягуємо дроти wi fi (на них вказують зелені стрілки). Від'єднуємо шлейф монітора (зелена стрілка), викручуємо по два болтика тримають монітор (червоні стрілки) з обох сторін, і налагоджувати його в сторону. Всі червоні стрілки вказують на болтики які потрібно викрутити, а зелені стрілки - на шлейфи які потрібно від'єднати.

10.  Від'єднуємо верхню кришку, можна допомагати собі пластиковою карткою, всунув її між верхньою і нижньою кришкою, ведучи нею по колу.

11. Викручуємо один болтик (червона стрілка) від'єднуємо плату, її просто підняти.

12. Викручуємо два болтика тримають плату.

13. Від'єднуємо плату від нижньої кришки.

Все, розбирання ноутбука Acer Aspire 7740 закінчена, чистимо від пилу, міняємо термопасту і збираємо в зворотному порядку. Кому щось не зрозуміло - дивіться відео від TaMa_Ghazi Diagnose Reparatur und Service Laptops