Як записати скрінкасти в Windows 10

У сьогоднішній статті розглянемо як за допомогою невеликої утиліти VClip, яка не вимагає установки і не складна в використанні, записати скрінкасти в Windows.

Раніше ми розглядали як використовуючи Youtube записувати відео зі звуком з екрану, або як транслювати в мережу іншим користувачам все, що відбувається на вашому екрані - дані інструкції описані в статті "Як записати відео зі звуком з екрану використовуючи YouTube". Сьогодні ж розглянемо портативну утиліту VClip, з її допомогою можна записати скрінкасти і зберегти його в потрібному вам форматі. Дана утиліта працює у всіх версіях Windows крім XP.

1. Перейдіть на сайт blog.bahraniapps.com/vclip/ => натисніть лівою клавішею миші на "Download VClip.zip 13.8 MB" => відкрийте скачаний файл (для його відкриття у вашій системі повинен бути встановлений архіватор).

2. Розпакуйте папку VClip в будь-яке місце на вашому комп'ютері (головне, щоб ви могли потім її знайти).

3. Відкрийте розпаковану папку і запустіть файл VClip.exe.

4. Перед вами з'явиться рамка, все що всередині рамки буде записуватися. Ви можете змінити розмір рамки - наведіть курсор миші на ліву або нижню стінку, натисніть на неї лівою клавішею миші і не відпускаючи клавішу тягніть мишу в потрібному напрямку. Також ви можете перетягнути вікно запису в будь-яке місце, навівши курсор на заголовок вікна і натиснувши ліву кнопку миші, після чого не відпускаючи клавішу тягніть вікно в потрібному напрямку.

5. Після натискання на Rec почнеться запис, біля Rec ви можете вибрати кількість кадрів в секунду (15, 25, 30). Щоб зупинити запис - потрібно натиснути лівою клавішею миші на Save,  також ви можете вибрати поруч формат для збереження.

6. Виберіть місце на комп'ютері, куди хочете зберегти записаний скрінкасти => в поле "Ім'я файлу" придумайте і напишіть йому будь-яке ім'я => після чого натисніть "зберегти.

Дана утиліта розміром всього 14Мб, не вимагає установки і не пропонує ніякої реклами. На даний момент вона не погано записує скрінкасти, в ній немає нічого зайвого, а в майбутніх оновленнях розробник обіцяє додати безліч функцій.

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення або ви знаєте інші способи - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂