Як створити свою тему Google Chrome

Якщо ви користуєтеся браузером Google Chrome і хоч раз замислювалися над тим, щоб змінити вигляд вашого браузера на більш прийнятний - то дана стаття допоможе вам у цьому. Звичайно можна зайти в інтернет-магазин Chrome і встановити ту тему яка сподобається, але може вам подобається певний фото і вам хочеться додати його в тему для Google Chrome? У сьогоднішній статті ми розглянемо найпростіший спосіб створити свою тему для браузера Google Chrome.

Для створення теми нам знадобитися додаток " Theme Creator ". Зайдіть на сторінку програми та натисніть лівою клавішею миші на "Встановити". У вікні натисніть лівою клавішею миші на "Встановити додаток".

Зайдіть в "Сервіси" і відкрийте "Theme Creator".

У вкладці "Basic" напишіть назву для теми.

Перейдіть у вкладку "Images", коли ви наводите курсор миші на будь-який рядок, в правому вікні виділяється червоним область в яку буде вставлятися обрана вами картинка. Наприклад, ми навели курсор на рядок "NTP Background", виділилася червоним велика частина браузера, натисніть лівою клавішею миші на "Choose image".

Виберіть зображення, яке ви хочете бачити в виділеному діапазоні, і натисніть лівою клавішею миші на "Відкрити".

Основна частина вікна браузера тепер використовує у вигляді фону вибраного вами зображення. Ви можете вибрати зображення фону для всіх елементів, що залишилися: для заголовка вікна, для панелі інструментів, для вкладки, і т.д (натискаючи лівою клавішею миші навпроти потрібного елемента на "Choose image").

У вкладці "Colors" ви можете змінювати колір деяких частин браузера, також як і в попередньому пункті. Коли ви наводите курсор на якусь із перерахованих рядків в лівій панелі - з правого боку виділяється елемент, ви можете вибрати для нього будь-який колір.

Після того як ви налаштуєте всі елементи, перейдіть у вкладку "Pack", виберіть "Pack and install" - щоб встановити зроблену тему в ваш браузер, або "Pack and Download" - щоб завантажити зроблену тему.

На сьогодні все! Якщо у вас є доповнення або ви знаєте інші способи - пишіть коментарі! Удачі вам 🙂