Додати контактну інформацію служби підтримки в Безпека Windows в Windows 10

Сьогодні ми розглянемо як додати контактну інформацію служби підтримки в Безпека Windows в Windows 10.

У Windows 10 починаючи з версії 1 709, ви можете додати інформацію про свою організацію (посилання на ваш сайт, номер телефону та адресу електронної пошти) в додаток Безпека Windows. Ця контактна інформація буде відображатися в деяких повідомленнях. Користувачі можуть натиснути на наведену інформацію, щоб ініціювати запит підтримки: натиснувши на номер телефону, відкриється Skype, щоб почати дзвінок на вказаний номер; якщо натиснути на адресу електронної пошти, з'явиться нове електронного листа; при натисканні на адресу веб-сайту, відкриється браузер за замовчуванням із зазначеним сайтом.

 Додати контактну інформацію служби підтримки в Безпека Windows в групових політиках

Даний спосіб працює в Windows Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія - переходьте до наступного способу.

1.  Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2. Зайдіть в "Конфігурація комп'ютера" => "Адміністративні шаблони" => "Компоненти Windows" => "Безпека Windows" => "Налаштування підприємства" => відкрийте "Налаштування профілів контактних даних".

3. Поставте крапку біля "Включено" та натисніть на "ОК". Після включення цього параметра контактні дані вашої компанії будуть відображатися у спливаючому меню в службі "Безпека Windows".

4. Відкрийте "Налаштування профілів повідомлень", поставте крапку біля "Включено" та натисніть на "ОК". Після включення цього параметра контактні дані вашої компанії будуть відображатися в повідомленнях, які надходять зі служби "Безпека Windows".

5. Відкрийте "Вказати контактна ім'я компанії", поставте крапку біля "Включено" => впишіть назву організації та натисніть на "ОК".

6. Відкрийте "Вказати контактну адресу електронної пошти або ідентифікатор електронної пошти", поставте крапку біля "Включено" => впишіть свою адресу електронної пошти і натисніть на "ОК".

7.  Відкрийте "Вказати контактний номер телефону або ідентифікатор Skype", поставте крапку біля "Включено" => впишіть свій номер телефону або ідентифікатор Skype і натисніть на "ОК".

8.  Відкрийте "Вказати веб-сайт для контакту", поставте крапку біля "Включено" => впишіть назву свого сайту і натисніть на "ОК".

Закрийте групові політики і перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

Додати контактну інформацію служби підтримки в Безпека Windows в редактор реєстру

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  regedit і натисніть Enter.

2. Перейдіть по шляху HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows Defender Security Center \ Enterprise Customization . Якщо в розділі Microsoft немає розділу Windows Defender Security Center - натисніть на розділ Microsoft правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ "Windows Defender Security Center".

Натисніть на розділ Windows Defender Security Center => правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ Enterprise Customization

3. Натисніть на розділ  Enterprise Customization правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біти)" => назвіть новий параметр EnableInApp

4. Відкрийте параметр  EnableInApp,  в поле "Значення" введіть  1 і натисніть на "ОК".

5.  Натисніть на розділ  Enterprise Customization правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біти)" => назвіть новий параметр EnableForToasts => відкрийте параметр EnableForToasts,  в поле "Значення" введіть  1 і натисніть на "ОК" .

6. Натисніть на розділ  Enterprise Customization правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Строковий параметр" => назвіть новий параметр CompanyName  => відкрийте параметр CompanyName,  в поле "Значення" введіть ім'я компанії і натисніть на "ОК".

7. Натисніть на розділ  Enterprise Customization правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Строковий параметр" => назвіть новий параметр Email  => відкрийте параметр Email,  в поле "Значення" введіть свою адресу електронної пошти і натисніть на "ОК".

8. Натисніть на розділ  Enterprise Customization правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Строковий параметр" => назвіть новий параметр Phone  => відкрийте параметр Phone,  в поле "Значення" введіть свій телефон і натисніть на "ОК".

9. Натисніть на розділ  Enterprise Customization правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Строковий параметр" => назвіть новий параметр Url => відкрийте параметр Url,  в поле "Значення" введіть адресу сайту і натисніть на "ОК". Закрийте редактор реєстру та перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂