Як встановити операційну систему за замовчуванням, коли подвійна завантаження.

Якщо на вашому комп'ютері встановлено дві операційні системи, або ви можете розмістити фотографії різні варіанти завантаження вашої системи то при включенні комп'ютера пропонує меню з вибором потрібної ОС для запуску. Для вибору буде даватися певний час, якщо ви за цей час нічого не робите - завантажується система за замовчуванням. У сьогоднішній статті розглянемо як зробити щоб потрібна система запускалася за замовчуванням, і як змінити час для вибору системи.

Коли у вас дві ОС або додані додаткові варіанти завантаження - вікно при включенні комп'ютера виглядає приблизно так:

Обраний варіант виділений і йде час до його запуску, якщо ви нічого не робите - запускається обраний варіант за замовчуванням. Щоб змінити час показу цього меню, або змінити обрану систему для запуску за замовчуванням - робимо наступне:

1.В рядку пошуку вводимо  msconfig  і вибираємо "Конфігурація системи". (також можна натиснути клавіші  Win + r і у вікні ввести команду  msconfig , після чого натиснути "ОК").

2. Переходимо у вкладку "Завантаження" і вибираємо в списку потрібну систему => після вибору внизу натискаємо "Використовувати за замовчуванням" => також в поле "Таймаут" поставте час в секундах, скільки хочете щоб перед вами було меню вибору => тепер натисніть "Застосувати" і "ОК".

Все, таким простим способом ви можете поставити яка з встановлених операційних систем вантажитиметься за замовчуванням. На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂