Як відключити значок Центру безпеки Захисника Windows

З великим квітневим оновленням в Windows 10 додано "Центр безпеки Захисника Windows". Його значок розташований в області сповіщень на панелі завдань, в сьогоднішній статті розглянемо як його відключити.

"Центр безпеки Захисника Windows" полегшує вам доступ до всіх функцій безпеки системи. У ньому ви можете тимчасово відключити антивірус захисник Windows і налаштувати його інші параметри, налаштувати брандмауер, налаштувати використання пристрою членами вашої сім'ї, налаштувати параметри фільтра SmartScreen Захисника Windows для додатків і браузерів, подивитися які проблеми є в роботі пристрою. Даний інструмент дуже корисний, але все ж якщо ви хочете прибрати його значок з панелі завдань - це дуже легко, навіть не доведеться редагувати реєстр.

1.  Відключимо значок "Центр безпеки Захисника Windows" просто прибравши його з автозапуску. Відкрийте "Диспетчер завдань": один із способів - натисніть на панель завдань правою клавішею миші та виберіть "Диспетчер завдань".

2.  Натисніть "Докладніше"

3.  Перейдіть у вкладку "Автозавантаження", знайдіть в списку "Windows Defender notification icon" => натисніть на нього правою клавішею миші і з меню, що виберіть "Відключити". Якщо в диспетчері завдань в автозапуску два рядки "Windows Defender notification icon" - відключайте обидві.

 Закрийте диспетчер задач, після перезавантаження комп'ютера значок "Центр безпеки Захисника Windows" не буде доступний широкому на панелі завдань. Ви і далі зможете заходити в "Центр безпеки Захисника Windows" знаходячи його через рядок пошуку.

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂