Відновити старий годинник, календар, і батарею в Windows 10

У Windows 10 різко змінили інтерфейс, годинник, календар і батарея сильно відрізняються від попередніх версій. Хоча все виглядає досить привабливо і практично, але якщо з якихось причин ви хочете повернутися до старих годинах, календарем і батареї - в сьогоднішній статті ми вам допоможемо в цьому.

Відновити старий інтерфейс для цих функцій використовується в Windows 7 і 8 можливо за допомогою реєстру! Старий значок батареї також дає можливість більш швидкого доступу до планів електроживлення.

Відновити старий годинник, календар, батарею за допомогою редагування реєстру.

Не варто боятися слова реєстр, адже якщо ви будете робити все по інструкції - нічого поганого з вашим комп'ютером не трапиться! І взагалі, щоб все стало погано - в реєстрі потрібно дуже сильно нашкодити. У будь-якому випадки перед редагуванням реєстру бажано зробити його копію, а також створити точку для відновлення системи (щоб повернути систему в початковий стан якщо знадобиться).

У рядку пошуку введіть  regedit  і виберіть редактор реєстру зі знайдених результатів. Також можна запустити редактор реєстру натиснувши на клавіші Win + R і ввівши у вікні regedit, після чого натиснувши ОК.

У відкритому редакторі реєстру використовуючи ліву бічну панель перейдіть до розділу:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ ImmersiveShell

вибравши розділ на ImmersiveShell на лівій бічній панелі з правого боку в порожньому місці натискаємо правою клавішею миші => Створити => Параметр DWORD (32бит).

назвіть новий параметр  UseWin32TrayClockExperience

тепер відкрийте його подвійним клацанням і в поле значення поставте  1

Якщо закриєте редактор реєстру, то побачите, що годинник і календар стали такими як були в Windows 7 і 8.

Якщо ви хочете змінити значок батареї - в тому ж розділі ImmersiveShell потрібно створити ще один параметр DWORD (32бит). І назвіть його  UseWin32BatteryFlyout

Тепер відкрийте новий параметр і надайте йому значення  1

Закривши редактор реєстру ви побачите, що значок батареї в вашому Windows 10 став таким же як був у Windows 7 і 8.

Щоб повернути годинник, календар і значок батареї, які за умовчанням в Windows 10 - потрібно видалити створені параметри, або зайти в них і в поле значення замість 1 поставити 0.

Тих хто не хоче редагувати реєстр сам - можете використовувати файли з архіву Годинники, календар, батарея, які допоможуть зробити ваш годинник і календар старими, або знову повернути ті які були. Досить запустити потрібний файл, погодитися на зміни і побачите результат.

На сьогодні все, якщо знаєте інші способи змін в Windows 10 - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂