Переглядати і додавати події в календар Windows 10 з панелі завдань

Велике оновлення 1607 в Windows 10 додало трохи змін в календар. Тепер можна з панелі завдань зайти в календар і побачити заплановані події, а також додати нові!

Раніше ми розглядали як за допомогою стандартного Календар у Windows 10 об'єднати календарі з усіх ваших акаунтів в одному. Сьогодні ж додамо як переглядати події зі свого календаря через панель задач, а також як додавати нові події в ваш календар через панель задач.

Додати (переглянути) події в календар (е) Windows 10

Завдяки серпневого оновленню додати подію або переглянути його в календарі стало простіше простого. Якщо ви вже додали якісь свої календарі в додаток "Календар", то тепер переглянути події можна зайшовши в календар на панелі завдань. Якщо ви не додавали ніяких подій, то поле під датою буде порожнім. Відкриваємо календар на панелі завдань => вибираємо будь-яку дату і знизу дивимося події заплановані на цей день. Щоб додати нове події - вибираємо дату (до якої ви хочете прив'язати подія) => натискаємо на +

Відкриється віконце для додавання події в календар, дата вже заповнена (правда можна змінити), виставити потрібний час, в поле "Відомості" написати назву події і поруч вибрати аккаунт до якого ви хочете прив'язати подія. Також можете запросити людей, в загальному вносите інформацію і натискайте "Зберегти і закрити".

Тепер повернувшись в календар через панель задач і вибравши дату до якої ми додавали подія - ви побачите доданий подія під календарем.

Щоб мінімізувати календар в панелі завдань - можна приховати події натиснувши на "Приховати розклад"

У будь-який момент їх можна знову показати натиснувши на "Показати розклад"

Так коротко про те як додавати та переглядати події в календарі Windows 10 через панель задач. До речі, якщо ви ще не помітили в Windows 10 є цікаві стандартні програми, які можуть помітно полегшити вам жити. Наприклад в "Пошта" можна додати всі ваші поштові акаунти, а коли буде приходити лист - центр повідомлень вас сповістить. Також в "Люди" ви можете об'єднати людей з усіх ваших акаунтів, їх телефони, адреси і т.д. Загалом в Windows 10 є що ще подивитися, на сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂