Як видалити повністю свій аккаунт Microsoft

Після виходу нової операційної системи Windows 10 в кінці липня 2015 року, її встановили вже близько 72 млн. Користувачів. Нарікань на Windows 10 майже немає, найчастіше все подобається і все працює добре, і в той же час йдуть розмови про конфіденційність. Коли ви заходите в Windows під локальної обліковим записом то вас ідентифікувати складніше і дані не можуть прив'язуватися особисто до вас. А якщо ви заходите під обліковим записом Microsoft, то велика частина даних збирається про вас і зберігається на серверах Майкрософт, з цього частіше люди переходять на локальні облікові записи, щоб хоч трохи обмежити витік інформації про себе. Сьогодні поговоримо, про те як видалити повністю свій аккаунт Microsoft.

Видалити канал Microsoft в параметрах

1.  Спочатку канал Microsoft потрібно видалити локально: зайдіть в меню "Пуск" => Параметри.

2. Відкрийте "Облікові записи".

У Вас є два варіанти:

  • з облікового запису Майкрософт на цьому комп'ютері можна створити локальну обліковий запис, тоді ніякі дані облікового запису Майкрософт не пропадуть з комп'ютера;
  • якщо ви увійшли в комп'ютер під обліковим записом Майкрософт - спочатку створіть на цьому комп'ютері нову локальну обліковий запис (в цьому вікні з лівого боку "Сім'я і інші люди" а з правої "Додати користувача для цього комп'ютера") => увійдіть в пристрій під нею => скопіюйте собі на новий обліковий запис потрібні дані з тієї облікового запису => в параметрах облікового запису з лівого боку виберіть "Ваші дані", з правого боку опустіться в самий низ => натисніть раз лівою клавішею миші на обліковий запис від Майкрософт => нижче з'явиться "Управління та Видалити", натисніть на "Видалити"

Натисніть лівою клавішею миші на "Так".

Якщо ви думаєте, що видаливши аккаунт локально - ви стерли всі дані про себе, то ви трохи помиляєтеся. Всі дані про вас знаходяться на серверах Майкрософт і тепер потрібно видалити акаунт там.

Видалення облікового запису з веб-сайту Microsoft

Подумайте, чи немає на ваш обліковий запис грошей, або якихось потрібних прив'язок до ігор (з додатками), може резервні копії файлів потрібні? Ні? - тоді йдемо далі і видаляємо аккаунт повністю.

Зайдіть на сайт Майкрософт і введіть свої облікові дані Microsoft (логін і пароль, який ви використовували для входу в комп'ютер).

Якщо у вас налаштована двоетапна аутентифікація на наступній сторінці потрібно підтвердити через пошту або телефон, що це саме ваш обліковий запис. Я вибираю перевірку через поштову скриньку, туди відправлять код для підтвердження.

Впишіть отриманий код і натисніть на "Відправити".

Ще раз подумайте чи немає у вас на удаляемом акаунті грошей або якихось підписок, якщо немає натисніть на "Далі".

У наступному вікні докладно описано, що ви втрачаєте видаляючи аккаунт Майкрософт, читаєте і кругом ставите галочки на підтвердження.

Потрібно ще вибрати причину видалення облікового запису і натиснути на "Помістити для закриття".

У Вас є 60 днів, щоб передумати і відновити свій профіль, після закінчення даного рядок всі дані обраної вами облікового запису будуть видалені.

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення або ви знаєте інші способи - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂