Як додати контакти з Gmail, Outlook, і іншого в адресну книгу Windows 10

Більшість людей використовує по кілька облікових записів електронної пошти, і в кожній з них своя адресна книга. У Windows 10 реалізована можливість додати контакти з більшості ваших акаунтів в одну адресну книгу, за допомогою програми "Люди" ви зможете об'єднати купу людей в одному списку, з їх адресами, контактами та іншими даними.

додаток Люди

Дане додатки можна знайти в "Пуск" => "Всі програми", являє собою список людей в алфавітному порядку, кожен контакт містить безліч інформації про людину (ім'я, телефон, адреса, поштова адреса, сайт, діти і багато іншого). Зручний пошук потрібної вам інформації про потрібний вам людину з можливістю зміни будь-яких даних про нього.

Як імпортувати контакти з Gmail, Outlook та інших акаунтів

Якщо у вас є контакти на Gmail, Outlook, або ICloud - додати їх в додатки "Люди" Windows 10 простіше простого. Відкрийте програму => з правого боку від пошуку вибираємо три точки => відкриваємо Параметри

У вікні, ви побачите поштові скриньки підключення на даний момент, і зможете додати новий обліковий запис

У наступному вікні вибираємо потрібний обліковий запис для підключення => далі вводите дані облікового запису та виконуєте все за інструкцією. Після підключення нового облікового запису до додатка "Люди" - ви побачите в списку всі ваші контакти з підключеною записи, також інформацію про контакти. Якщо ви змінюєте дані контакту в додатку "Люди" - даний контакт змінює інформацію і на інших пристроях, де ви використовуєте даний аккаунт.

Судячи з довідки Windows і самої кнопки в параметрах "Отримати соціальні програми" - ви зможете в майбутньому додавати контакти з соціальних мереж, але поки кнопка повертає помилку, хоч і написано в довідці, що вже можна додати.

Як додати новий контакт в додатку Люди

Щоб додати новий контакт - потрібно натиснути на + над пошуком

Якщо у вас до додатка Люди підв'язане кілька облікових записів - наступне вікно буде з проханням вибрати обліковий запис в якій ви хочете створити контакт. Якщо у вас одна обліковий запис - відразу відкриється вікно для заповнення даних про контакт. У вікні для нового контакту ви зможете: встановити користувачеві фотографію, ввести домашню адресу, телефон, дату народження, дітей, близьких, електронна адреса і т.д. Параметри біля стрілок вниз можна змінити, наприклад там де написано "мобільний телефон" - можна натиснути на нього і змінити на домашній, робочий і т.д.

Щоб додати додаткові дані про контакті - натисніть "Додатково", перед вами відкриється список: дата народження, веб-сайт, організація, посада, розташування офісу, близька людина, діти, річниця, примітки.

Також можна редагувати існуючі контакти: потрібно вибрати контакт і справа вгорі вибрати олівець, також можна натиснути на контакт правою кнопкою миші і вибрати "Змінити". Перед вами з'являться ті ж параметри для зміни, що і при додаванні нового контакту.

Поділитися контактом

Ця функція дозволяє швидко поділитися контактом за допомогою: пошти, повідомлення, або інших додатків. Тобто, якщо у вас хтось просить пошту, телефон та інші дані вашого знайомого (включеного в цей список), ви зможете відразу всю інформацію про нього -Поштою в кілька натискань, і не диктувати з питальним поглядом "правильно вас почули чи ні .... "

Відкриваємо потрібний контакт і вибираємо три точки справа вгорі (докладніше), в запропонованому списку ви зможете видалити контакт, або поділитися контактом

У наступному вікні потрібно вибрати галочку для підтвердження, або хрестик для скасування

Тепер вибираємо додаток, через яке хочете відправити контакт.

Наприклад ви вибираєте "пошта" => вам про введення мережевої адреси одержувача і у вкладенні ви побачите контакт в форматі vcf (даний формат приймається майже всіма пристроями і їх адресними книгами)

На даний момент ми обговорили всі важливі функції в додатку "Люди", якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂