Поради та хитрості Android, які ви повинні знати

Якщо ви тільки що придбали телефон з Android, або ви його купили але знаєте тільки як відповісти на дзвінок - читайте сьогоднішню статтю. У ній будуть описані деякі поради та хитрості по роботі з Android, які допоможуть вам познайомитися більше з вашим телефоном і позбутися від деяких неприємностей. Але ви повинні розуміти, що в різних телефонах і версіях Android - все може виглядати трохи інакше, з цього якщо щось не виходить - пишіть в коментарі модель вашого телефону і я постараюся допомогти.

Знімок (скріншот) екрану:

Ви напевно чули "зроби скріншот" - знімок екрана, але не кожен знає, що можна робити знімки і на вашому телефоні. Ніхто не знає в який момент життя дана можливість може вам стати в нагоді, але варто спробувати. Все досить просто. в більшості телефонів Andoid, щоб зробити знімок екрана - потрібно натиснути клавіші Харчування і Звук вниз  одночасно. І якщо ви їх натиснули одночасно - то з'явитися знімок екрана і напише, що йде його збереження, після чого ви знайдете знімок в галереї. У деяких інших Android пристроях для знімка екрана потрібно натискати Будинок (головне меню) і Харчування  одночасно.

Якщо у вас старий Android і жодна з комбінацій клавіш не спрацьовує - рекомендується скористатися пошуком і знайти спосіб для свого телефону, або скористатися додатковим програмним забезпеченням.

Відключити автоматичне оновлення додатків:

Так, добре коли Android турбуватися про нові версії програм і автоматично оновлює їх при підключенні інтернету. Але, що робити якщо у вас обмежений трафік, ви платите за кожен Мб інформації, що робити якщо вам не хочеться щоб користуватися деякими програмами оновлювалися?

Можна відключити автоматичне оновлення програм в play market:

1. Заходи в Play Market - три лінії угорі ліворуч

2. Налаштування

3. Вибираємо "Оновлення додатків"

4. Ставимо галочку "ніколи"

або можна зробити, щоб додатки оновлювалися тільки коли телефон підключений до Wi Fi:

Повторюємо 1 по 3 пункт і в 4ом ставимо "Тільки через Wi Fi".

Як зробити, щоб ярлики при установці програми не з'являлися на робочому столі:

Щоб кожне програма не виносило ярлик на робочу область - досить зайти в налаштування Play Market, як в попередньому питанні, і в поле "Додавати значки" прибрати галочку!

Зміни зі стандартними програмами:

Перший раз коли ви відкриваєте якийсь файл або програми - вам пропонує варіанти за допомогою якої програми відкрити даний файл. І внизу можна поставити галочку "використовувати за замовчуванням для даного дії"

Якщо вибрати програму і галочка буде стояти, то все наступні рази даний файл буде відкриватися цим додатком. А що якщо ви поставили ще один додаток і хочете відкрити даний файл за допомогою нього, або ви помилково вибрали не те додаток?

Щоб не відкривало даний файл додатком за замовчуванням потрібно:

1. Зайти в Налаштування

2. Додатки

3. Знайти в списку додаток яке відкриває за замовчуванням даний файл

4. Натиснути "Видалити налаштування"

Після даних дій можна заново вибрати програму для відкриття файлів за замовчуванням.

Створення папок на робочому столі:

Якщо на вашому Android пристрої багато додатків знаходяться на робочому столі, і ви не хочете їх видаляти - то можна їх згрупувати по папках.

1. Натисніть і утримуйте натискання на якомусь ярлику робочого столу, перетягніть його на інший ярлик

2. Якщо ви перетягнули ярлик на інший ярлик, то на робочому столі з'явитися папка з міні ярликами

3. Можна накидати туди ярликів скільки захочете, щоб побачити їх все в збільшеному вигляді - просто раз натисніть на неї

4. Можна перейменувати папку натиснувши на її ім'я, і ​​також можна змінити її колір

5. Щоб перенести на робочий стіл додатків з папки - просто натисніть на ярлик і утримуючи перетягніть його на робочий стіл

Як відключити автовиправлення:

У кожному пристрої Android є автовиправлення тексту, тобто ви вводите текст з помилкою і по ідеї слово змінюється на правильне. В принципі хороша функція, але знаючи кількість суржиків, та й бажання спеціально викривити якесь слово - все це може викликати потреба відключити цю функцію. У деяких телефонах вона за замовчуванням відключена і потрібно навпаки включити автовиправлення тексту:

1. Заходимо в Настройки => Мова та клавіатура

2. Біля клавіатури, яку ви використовуєте, натискаєте коліщатко (настройки)

3. Відкриваємо автоматичного виправлення і вибираємо потрібне: чи то включити, то чи відключити ...

Встановити обмеження на передачу даних:

Якщо ваш оператор в день виділяє обмежену кількість трафіку, то можна виставити обмеження на телефоні, щоб при використанні певного рубежу інтернет відключався. Погодьтеся зручніше, ніж постійно перевіряти через комбінацію цифр-скільки ще залишилося Мб.

1. Заходимо в Настройки => Мережі => Мобільні дані

2. Поставити галочку в поле "Обмежити обсяг передачі даних"

Відключити передачу даних:

Не у всіх є безкоштовний інтернет, і якщо ваш оператор змушує платити за кожен Мб інформації, то ви швидше за все захочете його відключити, і включати по потребі. За замовчуванням передача даних включена, щоб її вимкнути:

1. Найпростіший спосіб опустити верх і знайти дві паралельні стрілки, і простим натисканням відключити або включити

2. Другий спосіб: заходимо в Налаштування => Мережі => Мобільні дані => вкл або викл

Вимкнути сповіщення додатків:

Якщо у вас на телефоні при підключенні інтернету вискакують якісь повідомлення з ігор, або програм, і якщо вони вам заважають - їх можна відключити, адже вони не тільки привертають нашу увагу, вони ще садять нашу батарею.

1. Як тільки побачили, що з'явилося якесь повідомлення - опускаєте верхній завісу

2. Натискаєте на повідомлення і утримуйте поки не з'явитися "про програму"

3. Зніміть галочку "показувати повідомлення"

На сьогодні все. Удачі вам 🙂