Як змінити мову стандартних додатків Windows 10

Іноді в Windows 10 після зміни мови інтерфейсу на інший, мова стандартних додатків залишається старим. Що в таких випадках робити? Як змінити мову стандартних додатків Windows 10, щоб були того ж мови, що і сама Windows?

Є два способи змінити мову стандартних додатків, якщо він не змінився автоматично, і в сьогоднішній статті розглянемо їх обидва. Одним з них днями поміняли мову в системі, в якій змінили мову інтерфейсу з англійської на російську, а додатки залишилися англійською. Взагалі, змінюючи мову інтерфейсу в Windows 10 - всі стандартні додатки повинні змінювати мову на такий же відразу або при наступному оновленні, але не завжди це відбувається.

Перший спосіб змінити мову стандартних додатків Windows 10

У рядку пошуку пишемо «Мова і регіональні стандарти» і вибираємо їх із знайдених результатів »(також можна зайти в меню" Пуск "=> Параметри => Час і мова => з лівого боку" Регіон і мова).

З правого боку виберіть "Додаткові параметри дати та часу, регіональні параметри".

Натисніть на "Мова".

З лівого боку виберіть «Додаткові параметри»

В поле "Перевизначення мови інтерфейсу Windows" виберіть мову, який використовується для інтерфейсу Windows 10 і на якому повинні бути всі стандартні програми. У нашому випадки ми вибираємо "російський" і натискаємо "Зберегти".

Закрийте вікно налаштувань і подивіться на мову стандартних додатків, він змінився на потрібний? Ні - перезавантажте комп'ютер і перевірте мову, якщо теж немає - робіть наступний варіант.

Другий спосіб змінити мову стандартних додатків Windows 10

1. Зайдіть в "Магазин", можна знайти в меню "Пуск" або через рядок пошуку.

2 .Вверху біля пошуку натисніть на фотографію профілю і з меню виберіть "Завантаження і відновлення".

3 .Установіте поновлення для всіх додатків, після чого вони змінять мову на той же, що використовується в інтерфейсі Windows.

На сьогодні все, якщо знаєте інші способи або є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂