Як збільшити кількість елементів у списку Недавні Windows 10

У попередніх версіях Windows була можливість змінювати кількість елементів у списку переходів панелі завдань. У Windows 10 на сьогоднішній момент, збільшити кількість елементів списку "недавні" немає можливості в графічному інтерфейсі. Але є можливість за допомогою редактора реєстру і сьогодні ми покажемо вам як.

За замовчуванням Windows 10 показує близько 12 останніх елементів в списку переходів, щоб збільшити дане кількість - потрібно додати параметр в редакторі реєстру і поставити потрібну кількість.

 Збільшити ліміт списку недавні за допомогою редактора реєстру.

Ми пропонуємо вам два способи роботи з реєстром: перший - виконати все по порядку самому, або перейти в кінець інструкції - завантажити файл, який змінить реєстр сам. Загалом робіть вибір самі, якщо не довіряєте скачаним файлів - редагуйте реєстр самі, тим більше в цьому немає нічого складного і далі ви це побачите.

Перед редагуванням реєстру завжди рекомендується створювати точку для відновлення системи. Хоч в даній інструкції немає нічого поганого для системи - але все ж зайвим дана дія не буде.

1. Відкриваємо редактор реєстру: один із способів - ввести в рядку пошуку команду  regedit  і натиснути Enter;

2. У лівій панелі потрібно перейти до наступного розділу  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Advanced

3. На розділ  Advanced натисніть правою клавішею миші і з меню виберіть  Створити  =>  Параметр DWORD (32 біти);

4. У правій панелі побачите з'явився параметр, потрібно назвати його  JumpListItems_Maximum Зверніть увагу, що в слові Items перша буква НЕ L маленька, а i велика. Якщо ви в назві допустите помилку - то кількість елементів у списку недавні залишиться колишнім. У всякому разі, цей параметр ви в будь-який момент можете перейменувати за допомогою правої кнопки миші;

5. Відкриваємо подвійним клацанням лівої кнопки миші параметр JumpListItems_Maximum і в поле "Значення" вводимо потрібне число. Число буде показувати скільки ви хочете бачити елементів в списку недавні. Ми ставимо 20, щоб все вмістилося на екран. Після введення числа натискаємо "ОК".

Закриваємо редактор реєстру, тепер натиснувши на додаток з панелі завдань правою клавішею миші - ми побачимо список з 20 недавніх документів. Якщо в майбутньому знадобиться змінити кількість елементів у списку - змініть значення параметра JumpListItems_Maximum на потрібне. Якщо хочете повернути все як було -Видалити параметр або в поле значення поставте 0.

Як і обіцяли на початку інструкції файл для автоматичного створення параметра в редакторі реєстру. Якщо не хочете робити все по інструкції самі - скачайте архів kolichestvo-elementov. Якщо ви запустите файл  20  з архіву і погодьтеся на внесення зміни до реєстру, натискаючи кругом так - список недавні збільшиться до 20. Також там є файл  за умовчанням , запустивши його - ви повернете все як було. Якщо ви хочете не 20 елементів, а більше або менше - розпакуйте архів => натисніть на файл 20 правою клавішею миші => виберіть зі списку "Змінити" або відкрити за допомогою блокнот => поміняйте 20 на потрібну цифру => закрийте вікно, збережіть зміни і запустіть файл.

Можливо в майбутніх оновленнях знову з'явиться спосіб через властивості поміняти кількість елементів у списку переходів, а поки користуємося даними способом. На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂