Як закріпити папки, веб-сайти, настройки, замітки і багато іншого в меню Пуск Windows 10

У Windows 10 меню Пуск називають по іншому Стартовим екраном. У Пуск ви можете зробити купу налаштувань, відкривати всі програми і можна сказати вся робота на комп'ютері починається з даного меню. А в режимі планшета можливостей Пуска ще більше 🙂

Сьогодні поговоримо про те як закріплювати папки, веб-сайти, настройки, замітки і багато іншого в меню Пуск Windows 10. Звичайно можна додати ярлики в усі додатки і відкривати їх від туди, але куди зручніше бачити їх відразу відкриваючи Пуск.

Папки, диски, бібліотеки, мережеві місця розташування

Щоб закріпити папку в меню Пуск - потрібно її знайти в провіднику, натиснути на неї правою клавішею миші і вибрати "Закріпити на початковому екрані". Також можна поступити з дисками: натиснути на будь-який диск С або D правою кнопкою миші, і вибрати "Закріпити на початковому екрані"

Дана дія можна проводити з бібліотеками, мережевим місцезнаходженням, домашньої групи і папками в провіднику.

Як закріпити папки в меню Пуск Windows 10

сайти

Microsoft Edge браузер дозволяє закріплювати веб сайти на початковому екрані. Відкрийте сайт, який ви хочете закріпити, через вбудований браузер => натисніть на кнопку меню (три точки справа вгорі) => і виберіть "Закріпити на початковому екрані"

Якщо сайт підтримує даний махінації, то ви навіть побачите живу плитку, яка буде показувати вам останні новини з цього сайту

Як закріпити веб-сайти в меню Пуск Windows 10

Прикріпити файл на початковому екрані

Якщо сам файл (якщо він не exe) ви не можете закріпити на початковому екрані, то створити його ярлик і помістити в Пуск - без проблем:

1. Знаходимо потрібний файл, натискаємо на нього правою клавішею миші і вибираємо "Створити ярлик";

2. Тепер в провіднику (в рядку адреса) вставляємо рядок

% USERPROFILE% \ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Windows \ Start Menu \

відкриється папка з ярликами меню Пуск;

3. Вставляємо сюди ярлик створений в першому пункті;

4. Тепер він з'явитися в усіх додатках меню пуск. Відкриваємо їх і перетягуємо мишей даний ярлик на початковий екран, або натискаємо на даний ярлик (в меню всі програми) правою кнопкою миші і вибираємо "закріпити на початковому екрані".

установка екранів

Ви можете закріпити будь-який екран з налаштувань на початковій сторінці. Наприклад зайти в Параметри => Оновлення та безпеку => на службу Windows Update натискаємо правою кнопкою миші => Закріпити на початковому екрані

Як закріпити папки, веб-сайти, настройки, замітки і багато іншого в меню Пуск Windows 10

Поштові папки і акаунти 

Якщо ви налаштували себе поштове додаток з меню Пуск, то ви зможете закріпити будь-яку папку або аккаунт на початковій сторінці. Наприклад у вас три поштові скриньки (акаунту) в даному додатку - ви можете винести на початковий екран будь-який з них, або ви хочете винести папку входять. Для цього як зазвичай натискаємо на потрібну папку або аккаунт правою кнопкою і вибираємо "Закріпити на початковому екрані"

Як закріпити акаунти і поштові папки в меню Пуск Windows 10

нотатки

OneNote дозволяє прикріпити ярлики до своїх нотаток. Використовуйте дану дію, щоб швидко отримати доступ до часто використовуваних нотаток, не користуючись інтерфейсом OneNote.

Заходимо в додаток OneNote Windows 10, натискаємо правою клавішею миші на сторінку, або замітку і вибираємо "Закріпити на початковому екрані"

Як закріпити замітки в меню Пуск Windows 10

Контакти

Також з програми Люди ви можете закріпити будь-які контакти на початковому екрані. Просто відкриваєте програму, і натискаємо на потрібний контакт правою кнопкою миші => вибираємо Закріпити на початковому екрані. Фото з профілю контакту буде відображатися на початковому екрані

Як закріпити контакти в меню Пуск Windows 10

Щоб прибрати додатки з початкового екрана меню Пуск => натискаємо на непотрібну плитку правою кнопкою і вибираємо Вилучити. Також ви можете плитки міняти місцями, перетягуючи їх лівою кнопкою миші в потрібне місце. Або зможете змінювати розміри за допомогою меню правої кнопки миші.

На сьогодні все, якщо щось незрозуміло чи хочете щось додати - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂