Відключити всю вбудовану рекламу Windows10

У Windows 10 є багато вбудованої реклами, і це не залежить від того оновилися ви безкоштовно або заплатили за ліцензію. Сьогоднішня стаття інструкція по відключенню більшості рекламних пропозицій.

Відключити рекламу на екрані блокування

Екран блокування показує безліч картинок, багато барвисті і можуть вам сподобатися, але проскакують і ті, що містять рекламну інформацію. Якщо Вам сподобалося зображення з екрану блокування - можна зберегти його собі. Якщо Ви не хочете взагалі бачити екран блокування і хочете, щоб при включенні комп'ютера вхід проводився автоматично - можна це зробити за пару хвилин. А якщо ви хочете залишити все як є але без реклами - робіть все за інструкцією:

Потрібно зайти в "Пуск" => Параметри => Персоналізація => Екран блокування => замініть "Windows: цікаве" на "Фото" або "Слайд шоу"

Також біля «Відображати забавні факти, жарти, підказки та іншу інформацію на екрані блокування» натискаємо відключити.

Позбутися від порад, пропозицій і рекомендацій

Windows 10 часто дає різні поради, що краще використовувати і як. Тим самим підштовхує Вас використовувати їх застосування, наставляючи вас на "шлях істинний" 🙂

Якщо ви хочете використовувати власні додатки без різних рад від Майкрософт - потрібно відключити ці поради. Заходимо в "Пуск" => Параметри => Система => Повідомлення і дії => біля "Отримувати поради, підказки та рекомендації при використанні Windows" переведіть повзунок в положення "Вимкнути."

Позбутися від пропонованих програм Windows 10

У меню Пуск Windows 10 часто пропонує різні пропозицію, які не зовсім безкоштовні. Ці не безкоштовно пропозиції займають місце в меню "Пуск" і їх можна відключити.

Для того, щоб відключити ці "цінні" пропозиції в меню "Пуск" - потрібно зайти в той же "Пуск" => Параметри => Персоналізація => Пуск => з правого боку біля "Іноді показувати рекомендації в меню Пуск" натисніть "Вимкнути . "

Відключити повідомлення "Отримати офіс"

У Windows 10 є додаток, яке одне викидає повідомлення і пропонує скористатися місяць безкоштовно пробною версією Office 365.

Щоб відключити цю пропозицію - зайдіть в "Пуск" => знайдіть в додатках Get Office => натисніть на нього правою клавішею миші та виберіть "Видалити". Після даних дій повідомлень з пропозицією офісу ви не побачите, але в більших оновлення Windows 10 - додаток може повернутися.

Відключити (видалити) рекламні пропозиції в меню Пуск

У меню "Пуск" є різні непотрібні додатки, такі як Twitter і їх можна видалити, просто натиснувши на них правою клавішею миші і вибравши "Видалити"

Також є плитки, які показують рекламу додатків з магазину Windows. Щоб відключити ці рекламні пропозиції - натисніть на таку плитку правою клавішею миші та виберіть "Відмінити закріплення з меню Пуск"

Реклама в вбудованих пасьянси 

У Windows 10 є гри в меню "Пуск" і називаються вони "Microsoft Solitaire Collection". Все б добре, якби не періодична реклама по 30 секунд, а також пропозицію платних ігор по 10 $ за одну на рік.

Звичайно можна потерпіти це рекламний час і забити на їх пропозиції, а можна запускати потрібні гри просто з рядка пошукача Google, уникаючи будь-якої реклами при цьому 🙂

З кожним оновленням в Windows 10 стає все більше реклами, ви можете на неї не звертати увагу, а можете скористатися цими інструкціями і позбутися від більшої її частини. Якщо ви знаєте інші способи відключення реклами, або у вас є якісь доповнення -пише коментарі! Удачі Вам 🙂