Як змінити фоновий малюнок робочого столу в Windows 10

У сьогоднішній статті ми розглянемо різні способи налаштувати шпалери на робочий стіл.

У Windows 10 ви можете використовувати стандартні фонові зображення (шпалери), замінити їх на свої, встановити замість фонового зображення суцільну заливку якимось кольором, також ви можете задати відображення зображень з якоїсь папки по черзі. Якщо ваша Windows не активовано - ви не зможете змінити фонове зображення! Стандартні зображення, які йдуть разом з Windows, зберігаються в папках C: \ Windows \ Web \ 4K \ Wallpaper \ Windows, C: \ Windows \ Web \ Screen і C: \ Windows \ Web \ Wallpaper. Копія поточного фонового зображення зберігається в папці% AppData% \ Microsoft \ Windows \ Themes \ CachedFiles.

Змінити шпалери на робочий стіл в провіднику

Якщо у вашому комп'ютері є зображення, які ви хочете використовувати в якості фону робочого столу - відкрийте папку містить їх в провіднику => натисніть на потрібне зображення правою клавішею миші та виберіть "Зробити фоновим зображенням робочого столу" (також ви можете вибрати потрібне зображення, в стрічці відкрити вкладку "Управління" і натиснути "Зробити фоновим малюнком).

Якщо ви хочете щоб певні зображення відображалися на робочому столі у вигляді слайд-шоу - виділіть всі потрібні зображення, натисніть на одне з них правою клавішею миші та виберіть "Зробити фоновим зображенням робочого столу" (також ви можете вибрати потрібні зображення і після цього в стрічці зайти у вкладку "Управління" і натиснути "Зробити фоновим малюнком).

Змінити фонове зображення робочого столу використовуючи додаток "Фотографії".

Клацніть правою кнопкою миші на зображення, яке ви хочете поставити в якості фонового малюнка, і виберіть "Відкрити за допомогою" => "Фотографії" => натисніть на три точки справа вгорі (дивіться малюнок) => Встановити як => Зробити фоновим малюнком.

Змінити фоновий малюнок робочого столу в параметрах системи

У порожньому місці робочого столу натисніть правою клавішею миші та виберіть "Персоналізація" (або зайдіть в меню "Пуск" => Параметри => Персоналізація). З лівого боку виберіть "Фон", з правого боку налаштуйте потрібні параметри:

  • Якщо ви хочете, щоб в якості фону робочого столу був якийсь певний малюнок - біля "Фон" виберіть "Фото" => нижче ви можете вибрати будь-який з чотирьох зображень просто натиснувши на нього лівою клавішею миші, якщо ви хочете вибрати інше зображення - натисніть на "Огляд" => в вікні, знайдіть і виберіть потрібний малюнок => Відкрити => біля "Виберіть положення" виберіть зі списку як відображати малюнок на робочому столі: за розміром, розтягнути, замостити, по центру, розширення.

  • Замість шпалер ви можете задати заливку робочого столу будь-яким кольором, для цього біля "Фон" виберіть "Суцільний колір" і нижче виберіть колір фону.

  • Біля "Фон" виберіть "Слайд-шоу", якщо хочете щоб на робочому столі по черзі відображалася група зображень обраних вами => знайдіть і виберіть папку з зображеннями для слайд-шоу, після чого натисніть "Вибір цієї папки" => біля "Міняти зображення кожні "виберіть потрібний час => якщо ви хочете, щоб зображення з папки відображалися по порядку - перемикач біля" у випадковому порядку "повинен бути в положенні" Вимкнути. ", якщо ви хочете, щоб зображення міняли один одного у випадковому порядку - натисніть на перемикач, щоб він став в положення "Вкл." => Нижче виберіть вирішувати слайд-шоу від батарей чи ні => біля "Виберіть положення" виберіть зі списку як відображати малюнки на робочому столі: за розміром, розтягнути, замостити, по центру,розширення.

Змінити фоновий малюнок робочого столу використовуючи Internet Explorer

У Windows 10 додали новий браузер Edge але ще не прибрали старий Internet Explorer, його ви можете знайти і відкрити зайшовши в меню "Пуск" => "Всі програми". Відкрийте в Internet Explorer сайт з зображеннями, натисніть правою клавішею миші на зображення, яке ви хочете використовувати в якості фонового малюнка робочого столу, і виберіть "Зробити фоновим малюнком" => у вікні натисніть "Так".

Змінити фоновий малюнок робочого столу використовуючи Mozilla Firefox

У браузері Firefox відкрийте сайт з зображеннями для робочого столу => натисніть правою клавішею миші на зображення, яке ви хочете використовувати в якості фонового малюнка робочого столу, і виберіть "Зробити фоновим малюнком робочого столу" => виберіть положення і колір, після чого натисніть на "Зробити фоновим малюнком робочого столу".

Змінити фоновий малюнок робочого столу в панелі управління

У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  explorer shell ::: {ED834ED6-4B5A-4bfe-8F11-A626DCB6A921} -Microsoft.Personalization \ pageWallpaper  і натисніть клавішу Enter.

  •   Щоб вибрати одне зображення в якості фону робочого столу: натисніть на "Огляд", у вікні, виберіть папку із зображенням, яке ви хочете поставити в якості фону робочого столу, і натисніть "ОК". У вікні з'являться всі зображення з обраної вами папки, виберіть одне з них => змініть "Положення зображення" на потрібне => натисніть "Зберегти зміни.
  •   Щоб налаштувати показ слайд-шоу: натисніть на "Огляд", у вікні, виберіть папку з зображеннями, яке ви хочете використовувати для слайд-шоу, і натисніть "ОК". У вікні з'являться всі зображення з обраної вами папки, поставте галочки на потрібних => змініть "Положення зображення" => виберіть як часто змінювати зображення і натисніть "Зберегти зміни.
  •  Щоб вибрати різні зображення для декількох дисплеїв: натисніть на "Огляд", у вікні, виберіть папку з зображеннями і натисніть "ОК". У вікні з'являться всі зображення з обраної вами папки, на одне з них натисніть правою клавішею миші та виберіть "Встановити для монітора 1" (виконайте те ж саме для інших дисплеїв) => змініть "Положення зображення" на потрібне => натисніть "Зберегти зміни.

  • Щоб замість малюнка для фону робочого столу задати суцільний колір: біля "Розташування зображення" виберіть "Суцільні кольори" => виберіть потрібний колір і натисніть "Зберегти зміни".

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂