Як зробити скріншот екрану блокування і екрану входу в систему Windows 10

Раніше ми розглядали різні способи створення скріншотів в Windows 10, але в них не було нічого про те як зробити знімок екрана блокування і екрану входу. У цій статті розглянемо як зробити скріншот екрану блокування і екрану входу в систему Windows 10.

  Зробити знімок екрана блокування сполучення клавіш

1. Заблокуйте комп'ютер: один із способів - натиснути разом клавіші Win + L

2.  Натисніть Print Screen (PrtScr), щоб скопіювати екран блокування в буфер обміну.

3. Увійдіть в систему => зайдіть в меню "Пуск" => Всі програми => Paint => вставте вміст буфера обміну, натиснувши клавіші Ctrl + V або вибравши "Вставити" в меню програми зліва вгорі.

Зробити знімок екрана входу

1.  У рядку пошуку або в меню виконати (Win + R) введіть команду regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Image File Execution Options \. Натисніть на розділ Image File Execution Options правою клавішею миші => Створити => Розділ => назвіть новий розділ  utilman.exe

3. Натисніть на розділ  utilman.exe  правою клавішею миші => Створити => Строковий параметр => назвіть створений параметр  Debugger

4. Відкрийте параметр  Debugger і в поле "Значення" вставте C: \ Windows \ System32 \ cmd.exe після чого натисніть "ОК". Закрийте редактор реєстру, тепер на екрані входу ви можете натиснути на значок "Спеціальні можливості", щоб відкрити командний рядок.

5. Скачайте та встановіть програму Xn View (натисніть на download => виберіть версію в залежності від розрядно вашої системи).

Якщо програма встановилася в C: \ Program Files \, зайдіть в цю папку і скопіюйте її собі в корінь диска C: \ (зайдіть в C: \ Program Files => натисніть на XnViewMP правою кнопкою миші, виберіть "Копіювати" => поверніться на сам диск C: \ в порожньому місці натисніть правою кнопкою миші і виберіть "Вставити").

6. Заблокуйте комп'ютер, щоб перейти на екран входу. Натисніть на значок "Спеціальні можливості", щоб відкрити командний рядок => введіть команду timeout 5 & c: \ xnviewmp \ xnviewmp.exe -capture = desktop, c: \ screen.jpg   і натисніть Enter.

  5 - час в секундах до створення знімка, можете змінити.

c: \ screen.jpg - шлях по якому створити знімок і назва для нього.

7. Поверніть командний рядок і почекайте вказане в команді час.

8. Увійдіть за вказаною в команді шляху і побачите зроблений знімок екрана входу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂