Видалити PDF пароль

Деякі файли PDF захищені паролем, або мають інші обмеження, які не дозволяють відкривати, копіювати або роздруковувати його вміст. Добре якщо цей пароль вам повідомили, а якщо ні? У сьогоднішній статті ми опишемо способи зняття пароля і обмежень з PDF файлів.

Власники PDF файлів блокують їх вміст для того, щоб захистити інформацію від копіювання кимось іншим. Це одна з опцій, доступних для формату PDF пов'язана з безпекою для захисту контенту від копіювання. Хоча насправді цей пароль їх файл ніяк не врятує від копіювання, а всього лише відстрочить неминуче на кілька хвилин.

Видалити пароль PDF файлу і розблокування його

1 .Перший спосіб не вимагає установки додатків на ваш комп'ютер, досить мати сам файл і доступ до мережі інтернет:

  • заходимо на сайт crackmypdf => натискаємо "Виберіть файл" і вибираємо PDF файл, який потрібно розблокувати => натискаємо Unlock

Даним способом ви всього за кілька секунд видаліть всі обмеження і пароль з PDF файлу, і вам не доведеться встановлювати нічого на свій комп'ютер! Після натискання Unlock відкриється ще одна вкладка, де ви зможете скачати розблокований файл.

2 .Второй теж безкоштовний і не вимагає ніяких установок спосіб:

  • заходимо на сайт Free PDF Unlock Online Utility => натисніть "Виберіть файл" і знайдіть потрібний PDF файл для розблокування => поставте галочку в поле I accept the terms and conditions => після чого натисніть Submit => отримаєте файл без обмежень в доступі.

У цьому інструменті ви за кілька секунд зніміть всі обмеження з PDF файлу, безкоштовно і не вимагаючи установки ПО на комп'ютер.

3.Free PDF Password Remover - дозволяє розблокувати PDF файли і видалити з них паролі, зняти обмеження на друк, редагування, копіювання, заповнення тощо

4.BeCyPDFMetaEdit-  ще одна безкоштовна утиліта дозволяє видалити пароль з PDF файлу;

На сьогодні все, даних інструментів для зняття пароля і обмежень з PDF файлу - має вам вистачити. Якщо є доповнення і ви знаєте способи простіше - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂